
Ще два заблокованих через війну судна йдуть тимчасовим коридором з чорноморських морських портів України.
Про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.
"Балкери ANNA-THERESA (прапор Ліберія) та OCEAN COURTESY (Маршаллові острови) вийшли з порту Південний і рухаються встановленим коридором в напрямку Босфору. На борту - 56 тисяч тонн чавуну та 172 тисяч тонн залізорудного концентрату", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що обидва балкери знаходяться в оперуванні сінгапурської судноплавної компанії й перебували в порту Південний до повномасштабного вторгнення. Балкер ANNA-THERESA знаходився в порту з 22 лютого 2022 року, а OCEAN COURTESY - з 16 лютого 2022 року.
Установлений навігаційним дорученням ВМС ЗСУ коридор першочергово використовується для евакуації суден, які перебували в українських портах Чорноморськ, Одеса та Південний на момент повномасштабного вторгнення Російської Федерації.
Нагадаємо, 16 серпня з Одеського порту вийшов контейнеровоз JOSEPH SCHULTE. Він став першим судном після зриву РФ зернової угоди


Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...