З архіву ПУ. Чекаємо в Україні: У Німеччині рекордно обвалилися ціни на дизельні авто

Трирічні автівки у травні 2020 року подешевшали вдвічі і це ще не кінець

Вже як пару років Німеччина активно позбавляється від старих дизельних автомобілів, продаючи їх за кордон - в основному, у країни Південно-Східної та Східної Європи. Однак через коронавірус збут цих машин зірвався і, як наслідок, вони стали втрачати в ціні, передають Патріоти України.

Зараз на майданчиках у Німеччині на своїх закордонних покупців очікують в цілому 3 млн автомобілів, оснащених дизельними двигунами Euro 4 і Euro 5. З осені 2020-го на машинах, в яких встановлені такі ДВЗ, не можна буде в'їжджати в центральні частині багатьох міст ФРН, тому серед німців вони вже не затребувані. Традиційно "списані" дизельні авто мали були направлені на продаж в інші країни, проте плани німецьких дилерів зіпсувала пандемія COVID-19.

У ситуації, що склалася, продавці почали йти в мінус – в німецькому автомобільному клубі ADAC заявляють, що один день простою автомобіля на спеціальному майданчику обходиться дилерам у 25 євро.

"Ціни різко впали ... Наприклад, трирічний автомобіль з пробігом 45 000 км вже втратив майже половину своєї вартості", – заявив Ханс Лемарк. з ADAС, підкресливши, що в найближчому майбутньому ціни можуть впасти ще більше.

Як тільки кордони будуть відкриті, потік скупчилися автомобілів хлине на схід, однак вже не за тими цінами, які були до карантину. Очікується, що левова частка дизельних авто з Німеччини попрямує на Балкани, в основному Сербію і Хорватію, але частина з них точно потрапить до України – в нашій країні дешеві авто з Європи давно користуються хорошим попитом.

З архіву ПУ. Російський ВПК підтвердив репутацію: У Казахстані впав новітній надзвуковий російський винищувач (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:30

Після зльоту МіГ-31 виникла пожежа в одному з двигунів та після отримання дозволу на катапультування льотчики покинули літак. 16 квітня 2020 року під час виконання планового польоту в Казахстані упав МіГ-31 місцевих військово-повітряних сил. Про це пов...

Живе лише Москва, регіони животіють: В Росії настали найбільші з 1990-х безробіття та бідність

п’ятниця, 16 квітень 2021, 21:16

"Крупнейшая с 90-х безработица, катастрофический уровень бедности, во многом хаотичная помощь регионам и неизбежное падение реальных доходов людей, которое государство не в силах сдержать. Директор региональной программы независимого Института социальн...