З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патріоти України.

До війни Ханович був власником "Байкерс Бару", клубу Chicago City і комплексу "Ліверпуль", а зараз у "віджатому" у нього будинку живе "глава ДНР" Денис Пушилін.

"Втратили всі. Втратили не тільки ті, хто виїхав, а й ті, хто залишилися. А ті, хто не втратив, опинилися у ще гіршій ситуації. У мене там є товариш, який говорить: "Тобі пощастило – у тебе все забрали і ти поїхав. А у мене нічого не забрали, і я залишився в Донецьку. І це мені нічого не дає, ну, просто копійки. Але я не можу на ці гроші жити. Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", – сказав Ханович.

За його словами, "податкова ДНР" щомісяця виставляє бізнесу плани. "І спробуй ти його не виконай. І з кожним місяцем він більше і більше. А живе в Донецьку, фактично, тільки Бульвар Пушкіна (зона відпочинку в центрі міста, – Ред.). А далі все – там життя немає", – сказав бізнесмен.

Можуть бути небезпечні: Міноборони Литви закликало не купувати китайські смартфони і викинути вже куплені

середа, 22 вересень 2021, 14:22

Міністерство оборони Литви рекомендувало споживачам уникати купівлі китайських мобільних телефонів та позбавитися тих, що були куплені раніше, передають Патріоти України. Національний центр кібербезпеки Міністерства оборони оприлюднив доповідь, в якій...

"Ета успєх!": У Зеленського прозвітували про надходження в держбюджет від амністії незадекларованих накопичень

вівторок, 21 вересень 2021, 22:37

Якщо так піде і далі реформа Гетманцева принесе за рік державі мільйонів 25, і цими коштами "слуга" сподівався позатикати діри в держбюджеті України. На сьогодні у рамках "податкової амністії" вже подано понад 30 мільйонів гривень активів на декларуван...