З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патріоти України.

До війни Ханович був власником "Байкерс Бару", клубу Chicago City і комплексу "Ліверпуль", а зараз у "віджатому" у нього будинку живе "глава ДНР" Денис Пушилін.

"Втратили всі. Втратили не тільки ті, хто виїхав, а й ті, хто залишилися. А ті, хто не втратив, опинилися у ще гіршій ситуації. У мене там є товариш, який говорить: "Тобі пощастило – у тебе все забрали і ти поїхав. А у мене нічого не забрали, і я залишився в Донецьку. І це мені нічого не дає, ну, просто копійки. Але я не можу на ці гроші жити. Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", – сказав Ханович.

За його словами, "податкова ДНР" щомісяця виставляє бізнесу плани. "І спробуй ти його не виконай. І з кожним місяцем він більше і більше. А живе в Донецьку, фактично, тільки Бульвар Пушкіна (зона відпочинку в центрі міста, – Ред.). А далі все – там життя немає", – сказав бізнесмен.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...