З архіву ПУ. Ювілірне ураження цілі з 280 км на експорт, а для ЗСУ вдвічі далі: "Південмаш" посилив ОТРК "Грім-2" інноваційними головками самонаведення (відео)

​Успішно завершилися випробування новітніх головок самонаведення для потужного оперативно-тактичного комплексу "Сапсан" з експортним назвою "Грім-2".

Державне конструкторське бюро "Південне" представило розроблені спільно з ТОВ "САТС" головки самонаведення для оперативно-тактичного комплексу "Сапсан" або "Грім-2", повідомляють Патріоти України. Нагадаємо, що оперативно-тактичний ракетний комплекс ОТРК "Сапсан" з експортним назвою "Грім-2" розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей від 50 до 280 км.

У фінальній стадії розроблено чотири типи головок самонаведення: електронно-оптична ГСН, інфрачервона ГСН, радіолокаційна ГСН, комбінована ГСН, яка працює в 3-мм діапазоні. Відомо, що авіаційно-технічний комплекс (АТК) необхідний для одночасної реєстрації зображень в оптичному і радіолокаційному діапазонах довжин хвиль. До складу АТК входить: поворотна рама з приводом і захисним чохлом, оптично-електронна ОСН (0,6 ÷ 0,9 мкм), радіолокаційна ГСН (W), комплексна ГСН(W + 0,3 ÷ 1,07 мкм), автоматизоване робоче місце оператора АТК.

Поки Путін з Рогозіним плигають на батуті: КБ "Південне" показало прототип місячної бази майбутнього

субота, 7 грудень 2019, 17:39

Фахівці КБ “Південне” на Третьому міжнародний симпозіумі Асоціації «Місячного села» представили проект місячної дослідної бази, яку планують побудувати в майбутньому, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт конструкторського бюро. . Українц...

Хіти тижня. Поки Путін знову не нагадив: Польща терміново будує установку для осушення газу

субота, 7 грудень 2019, 17:00

Польща завершує побудову першої у країні установки для осушення газу на тлі побоювань, що росіяни можуть навмисне зіпсувати якість блакитного палива, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Польське радіо". За словами президента Польської нафтог...