З архіву ПУ. Ювілірне ураження цілі з 280 км на експорт, а для ЗСУ вдвічі далі: "Південмаш" посилив ОТРК "Грім-2" інноваційними головками самонаведення (відео)

​Успішно завершилися випробування новітніх головок самонаведення для потужного оперативно-тактичного комплексу "Сапсан" з експортним назвою "Грім-2".

Державне конструкторське бюро "Південне" представило розроблені спільно з ТОВ "САТС" головки самонаведення для оперативно-тактичного комплексу "Сапсан" або "Грім-2", повідомляють Патріоти України. Нагадаємо, що оперативно-тактичний ракетний комплекс ОТРК "Сапсан" з експортним назвою "Грім-2" розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей від 50 до 280 км.

У фінальній стадії розроблено чотири типи головок самонаведення: електронно-оптична ГСН, інфрачервона ГСН, радіолокаційна ГСН, комбінована ГСН, яка працює в 3-мм діапазоні. Відомо, що авіаційно-технічний комплекс (АТК) необхідний для одночасної реєстрації зображень в оптичному і радіолокаційному діапазонах довжин хвиль. До складу АТК входить: поворотна рама з приводом і захисним чохлом, оптично-електронна ОСН (0,6 ÷ 0,9 мкм), радіолокаційна ГСН (W), комплексна ГСН(W + 0,3 ÷ 1,07 мкм), автоматизоване робоче місце оператора АТК.

SpaceX готова за кілька днів до тестового запуску корабля для польотів на Марс

неділя, 7 червень 2020, 10:06

Не зважаючи на попередню невдачу, Маску та його колегам вдалося менше ніж за два тижні підготувати нову ракету та поновити стартовий майданчик. Компанія SpaceX закінчує ремонт пускового комплексу для прототипу космічного корабля Starship. Випробування ...

Повернення політичних інвестицій з бонусом: Із "Центренерго" лише за півроку вивели 4 млрд грн на користь Коломойського

неділя, 7 червень 2020, 8:10

Влада під тиском МВФ була змушена урізати апетити олігарха лише щодо Приватбанку. У держкомпанії "Центренерго", якою керує менеджмент олігарха Коломойського, близько 4 млрд грн кредиторської заборгованості. Про це повідомив голова Фонду держмайна Дмитр...