З архіву ПУ. Наймасштабніший проект за всю історію Туреччини: Закінчено техніко-економічне обґрунтування каналу "Стамбул", котрий стане альтернативою перевантаженого Босфору (мапа)

Туреччина прориє другу протоку з Чорного в Мармурове море. Кошторис проекту наразі оцінюється в $50 млрд. Довжина каналу - 45 кілометрів.

Туреччина визначилася з маршрутом наймасштабнішого проекту в сучасній історії країни - канал «Стамбул» (Kanal İstanbul) стане альтернативою перевантаженому протоці Босфор, повідомлють Патріоти України 22 грудня 2019 року.

Міністр транспорту та інфраструктури Туреччини Мехмет Джахіт Турхан сказав: "Ми визначили маршрут прокладки каналу «Стамбул». Як тільки завершимо проектні роботи і планування, почнемо будівництво ".

Також він зазначив, що техніко-економічне обґрунтування проекту було зроблено з урахуванням найдрібніших деталей і ті, хто працює над ним, шанобливо ставляться до критики з боку супротивників будівництва каналу.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, канал «Стамбул» - наймасштабніший і амбітний проект в історії сучасної Туреччини, який повинен з'єднати Мармурове і Чорне моря. Протяжність штучного каналу - 45 км. Вартість проекту за попередніми підрахунками складе $50 млрд.

Очікується, що його пропускна спроможність складе 160 суден щодня. На каналі планується побудувати 10 мостів.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...