З архіву ПУ. Окупанти визнали провал "будівництва століття" в Криму

Окупаційна влада Криму закликала водіїв уникати поїздок недобудованою трасою "Таврида", визнавши тим самим її небезпеку.

Глава "Мінтрансу" Криму Сергій Карпов у травні 2019 року порекомендував в ефірі місцевого радіо не їздити дорогою, яку вже охрестили "трасою смерті", передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Раджу для більш комфортного переміщення, особливо малодосвідченим водіям і водіям, які перевозять групи людей, у цьому сезоні користуватися старою трасою, щоб знизити навантаження на трасу "Таврида". Також поділ трафіку дозволить скоротити кількість дорожньо-транспортних пригод", – заявив Карпов.

За словами чиновника, деякі автомобілісти втомлюються і не справляються з управлінням на "Тавриді", де тривають будівельні роботи, що призводить до смертельних аварій.

Прокоментував заклик Карпова глава асоціації вантажних перевізників та експедиторів Криму Анатолій Цуркін. "На трасі "Таврида" дуже багато повільно повзуть навантажені вантажівки, які зокрема везуть щебінь для будівництва цієї ж траси, і дуже мало дозволених місць для обгону. Тому водії, які плетуться за вантажівками, практично від безвиході порушують правила. Також машини там часто вилітають із траси, тому що дуже багато технологічних з'їздів, які ніяк не освітлені і не позначені. Тому навіть з дозволеною швидкістю пересуваючись, не кожен водій встигає зреагувати вчасно", – попередив він про небезпеку.

Надходження валюти в Україну суттєво впаде: Ціни на вітчизняну пшеницю стрімко падають

неділя, 9 серпень 2020, 22:27

Виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. Внаслідок нижчої, ніж торік, урожайності виробники стримують продажі пшениці в очікуванні зростання цін. У липні трейдери були змушені підвищувати ціни задля формування експортних партій п...

Порятунок потопаючих - діло самих потопаючих: Кабмін розповів про скасування дитячих виплат

неділя, 9 серпень 2020, 21:46

Уряд таким чином планує заощадити більше 48 мільйонів гривень. У Кабінеті міністрів України проголосували за те, щоб скасувати соціальні виплати на дітей. Гроші, які в результаті цього будуть зекономлені, будуть спрямовані на інші потреби. Ця постанова...