
Адміністрація експрезидента України Петра Порошенка краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, ніж нинішня влада. Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов 18 травня 2020 року, передають Патріоти України.
За словами міського голови, команда Порошенка вела конструктивний діалог з представниками місцевого управління на відміну від адміністрації президента Володимира Зеленського.
“Тож я завжди повторюю, що за “поганого Петра” я відкрив п’ять нових тролейбусних маршрутів… П’ять! Це був колосальний обсяг. А “за доброго Вови” – жодного. Тому що в нас є проблеми з фінансуванням. Нас постійно намагається “підстригти” центральна влада. Хоча за Петра Олексійовича щоразу також, ухвалюючи міський бюджет, ми їздили і до нього, і в Кабмін, і у Верховну Раду, сварилися”, – заявив мер.
При цьому Філатов зазначив, що експрезидент приніс йому і його близьким “чимало горя”.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...