
Адміністрація експрезидента України Петра Порошенка краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, ніж нинішня влада. Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов 18 травня 2020 року, передають Патріоти України.
За словами міського голови, команда Порошенка вела конструктивний діалог з представниками місцевого управління на відміну від адміністрації президента Володимира Зеленського.
“Тож я завжди повторюю, що за “поганого Петра” я відкрив п’ять нових тролейбусних маршрутів… П’ять! Це був колосальний обсяг. А “за доброго Вови” – жодного. Тому що в нас є проблеми з фінансуванням. Нас постійно намагається “підстригти” центральна влада. Хоча за Петра Олексійовича щоразу також, ухвалюючи міський бюджет, ми їздили і до нього, і в Кабмін, і у Верховну Раду, сварилися”, – заявив мер.
При цьому Філатов зазначив, що експрезидент приніс йому і його близьким “чимало горя”.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...