З архіву ПУ. Прихована експансія країни-агресора: Українська компанія продає російські "ГАЗелі" під іншою назвою

Короткобазна «ГАЗель-Бізнес» з однорядною кабіною стала називатися HDC B21R23.

Український дистриб'ютор Горьковського автозаводу, компанія «Мотор Девелопмент Груп», у липні 2020 року оголосила про створення нового бренду комерційних автомобілів HDC. Під маркою HDC в Україні почали випускати і продавати «ГАЗелі-Бізнес», передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Поки гамма моделей HDC обмежена чотирма варіантами бортових вантажівок з бензиновими двигунами.

Місцевий дистриб'ютор ГАЗу був змушений локалізувати виробництво «Газелей», оскільки з 1 січня 2020 року імпортувати автомобілі російського складання в Україну заборонено. Збірка «Газелей» в Україні ведеться з російських машинокомплектів.

Поряд з маркою, помінялися і назви модифікацій: наприклад, короткобазна «ГАЗель-Бізнес» з однорядною кабіною стала називатися не ГАЗ 3302-750 «ГАЗель-Бізнес», а HDC B21R23, та ж версія, але з довгою базою - НЕ 330202-750, а B21R33. Модифікації з дворядною кабіною з різною вантажною платформою перейменовані з 33023-750 і 330232-750 в B22R23 і B22R33 відповідно.

Відмінності між грузовиками HDC і «ГАЗелі» зводяться до шильдиків і логотипів, причому лейбл HDC нехитрий - літери написані на чорному тлі прямо на фірмовому «щиті», на якому у російських машин красується символ Нижнього Новгорода. Чому в фірмі «Мотор Девелопмент Груп» не стали вигадувати старим «Газелі» більш гучні назви - невідомо.

Поки лінійка HDC складається тільки з задньопривідних вантажівок-шасі або вантажівок з бортовим кузовом. Силовий агрегат - бензиновий 107-сильний (221 Нм) двигун УМЗ-Evotech об'ємом 2,7 літра. За доплату на українські «ГАЗелі» можна встановити газобалонне обладнання, розраховане на пропан-бутан.

Продажі українських «Газелей» під брендом HDC вже почалися. Короткобазна шасі з «одинарною» кабіною коштує 474 700 гривень, бортова вантажівка - від 489 700 гривень. На лінійку HDC діє гарантія 2 роки або 80 тисяч кілометрів.

Локалізація зберегла низьку ціну вантажівок: HDC залишаються найдешевшими комерційними автомобілями вантажопідйомністю до півтора тонни серед представлених на українському ринку.

Українські яблука упевнено підкорюють світ: Куди роз'їхався рекордний вражай 2021 року

вівторок, 7 грудень 2021, 6:30

Яблука стали рідким та приємним для українців виключенням з загального тренду подорожчення продуктів харчування. Україна впевнено нарощує експорт яблук в інші країни. Показники 2021 року не стали винятком та дозволяють робити позитивні прогнози. Впродо...

Щоб уникнути штрафу, можна передати армії: Митники почали полювати на власників ще одного виду "євроблях"

понеділок, 6 грудень 2021, 21:59

В Україні працівники митниці почали ловити та штрафувати власників мікроавтобусів на європейський реєстрації. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на громадську організацію "АвтоЄвроСила". Зазначимо, що цього разу йдеться про мікроавтобус...