З архіву ПУ. Прихована експансія країни-агресора: Українська компанія продає російські "ГАЗелі" під іншою назвою

Короткобазна «ГАЗель-Бізнес» з однорядною кабіною стала називатися HDC B21R23.

Український дистриб'ютор Горьковського автозаводу, компанія «Мотор Девелопмент Груп», у липні 2020 року оголосила про створення нового бренду комерційних автомобілів HDC. Під маркою HDC в Україні почали випускати і продавати «ГАЗелі-Бізнес», передають Патріоти України з посиланням на Главком.

Поки гамма моделей HDC обмежена чотирма варіантами бортових вантажівок з бензиновими двигунами.

Місцевий дистриб'ютор ГАЗу був змушений локалізувати виробництво «Газелей», оскільки з 1 січня 2020 року імпортувати автомобілі російського складання в Україну заборонено. Збірка «Газелей» в Україні ведеться з російських машинокомплектів.

Поряд з маркою, помінялися і назви модифікацій: наприклад, короткобазна «ГАЗель-Бізнес» з однорядною кабіною стала називатися не ГАЗ 3302-750 «ГАЗель-Бізнес», а HDC B21R23, та ж версія, але з довгою базою - НЕ 330202-750, а B21R33. Модифікації з дворядною кабіною з різною вантажною платформою перейменовані з 33023-750 і 330232-750 в B22R23 і B22R33 відповідно.

Відмінності між грузовиками HDC і «ГАЗелі» зводяться до шильдиків і логотипів, причому лейбл HDC нехитрий - літери написані на чорному тлі прямо на фірмовому «щиті», на якому у російських машин красується символ Нижнього Новгорода. Чому в фірмі «Мотор Девелопмент Груп» не стали вигадувати старим «Газелі» більш гучні назви - невідомо.

Поки лінійка HDC складається тільки з задньопривідних вантажівок-шасі або вантажівок з бортовим кузовом. Силовий агрегат - бензиновий 107-сильний (221 Нм) двигун УМЗ-Evotech об'ємом 2,7 літра. За доплату на українські «ГАЗелі» можна встановити газобалонне обладнання, розраховане на пропан-бутан.

Продажі українських «Газелей» під брендом HDC вже почалися. Короткобазна шасі з «одинарною» кабіною коштує 474 700 гривень, бортова вантажівка - від 489 700 гривень. На лінійку HDC діє гарантія 2 роки або 80 тисяч кілометрів.

Локалізація зберегла низьку ціну вантажівок: HDC залишаються найдешевшими комерційними автомобілями вантажопідйомністю до півтора тонни серед представлених на українському ринку.

Рогозін обіцяє росіянам нове космічне "Велічіє": Роскосмос збирається побудувати нову орбітальну космічну станцію

субота, 31 липень 2021, 17:22

Чи вистачить комічній галузі Росії, що невпинно деградує, кваліфікованих кадрів, збережених технологій, а також фінансування для амбітного проекту, покаже час. Росія створить нову орбітальну космічну станцію, яка прийде на зміну МКС. Відповідне рішення...

З архіву ПУ. Українців чекають три складних роки: Озвучено прогноз, якими будуть зарплати, пенсії та ціни

п’ятниця, 30 липень 2021, 20:00

В Україні прискориться зростання цін, зарплати ледь покриють інфляцію, а економіка повернеться до докризового рівня лише через кілька років. Такий прогноз затвердив Кабінет міністрів на засіданні 29 липня 2020 року. Про те, що буде із зарплатами, цінам...