З архіву ПУ. Сім мільярдів "Газпрому" на вітер: 20 свердловин виявилися порожніми, для "Сили Сибіру" немає газу

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів.

Російський енергетичний гігант "Газпром" спіткав черговий провал. Про це у лютому 2020 року розповів впливовий російський Telegram-канал "Кремлівський мамковед", передають Патріоти України .

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Из-за спешки и халатности, геологоразведка и разработка Чаяндинского месторождения была проведена с многочисленными нарушениями. Ошиблись с тестами горной породы и с буровым раствором", - розповів ресурс.

Він уточнив, що "Газпром" пробурив 20 свердловин, на що витратив близько 7 мільярдів рублів, а ті виявилися порожніми. "Скважины... должны были принести в перспективе ₽334 млрд просто не дают газ", - зазначив "Кремлівський мамковед".

Він констатував, що під загрозою опинився єдиний стабільний канал експорту газу, який мінімально залежить від санкцій США. Мова про газопровід "Сила Сибіру", для якого Чаяндінське родовище є основною ресурсною базою. Даний провал, зазначив Telegram-канал, ще більше посилив і так критичне після поразки з Україною становище. "Из-за систематической халатности теряются не только сотни миллиардов рублей, но и геополитические победы", - поскаржився ресурс.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/business/202079_1582754024

А казали, що "санкції не працюють": Роскосмос почав втрачати контракти на запуск супутників

понеділок, 12 квітень 2021, 23:00

Сьогодні, 12 квітня, перший заступник гендиректора Роскосмоса Максим Овчинников визнав, що держкорпорація почала втрачати контракти на запуск супутників через санкції США, інформують Патріоти України із посиланням на росЗМІ. Ще в 2020 році один з контр...

Ніякі хабарі не допомагають: Венесуела відмовляється від російських Су-30

понеділок, 12 квітень 2021, 21:08

Як повідомляє ресурс Avia.pro, закуплені у Росії винищувачі не придатні для експлуатації через різні технічні несправності. Масштаб проблем такий великий, що Каракас може відмовитися від застосування цих бойових літаків. . Як пишуть ЗМІ, справа в тому,...