З архіву ПУ. "Троянській кінь" від миколаєвських корабелів: "Кузя" - справжній український диверсант. Знищує російські літаки і мстить за захоплені в Криму судна", - Цимбалюк

Характерним моментом в цій епопеї є те, що росіяни угнали з України щойно спущений на воду авіаносець до закінчення ходових випробувань, а самі до ладу його довести так і не змогли.

Роман Цимбалюк. Фото: Факты.

Український журналіст Роман Цимбалюк, який працює в Москві, назвав єдиний російський авіаносець "Адмірал Кузнєцов" справжнім українським диверсантом. Про це він сказав, коментуючи чергову аварію за участю цього російського судна, побудованого в 1985 на верфі в Миколаєві, передають Патріоти України.

"Якщо говорити про емоції, то "Кузя", або "Адмірал Кузнєцов", - він головний і справжній український диверсант, який діє в тилу ворога, знищує російські літаки, очевидно, мстить за втрачені українські повітряні бойові судна під час боїв на Донбасі. І ось зараз почав мстити, причому дуже жорстко, за взяті в полон українські кораблі в Криму", - сказав Цимбалюк.

Захмарні платіжки розсилатимуть населенню вже після виборів: "Нафтогаз" різко підняв ціни на газ для виробництва тепла

вівторок, 22 вересень 2020, 20:51

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО). У вересні ціна газу становитиме 4 318,99 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахува...

Курс на 29: Нацбанк опустив гривню до нового мінімуму за 2020 рік

вівторок, 22 вересень 2020, 19:56

22 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,23 - 28,25 гривні, на закритті - на рівні 28,19 - 28,22 гривні.