З архіву ПУ. У Канаді виявили кладовище авто із тисячами нових BMW і MINI

Транспортна служба Канади встановила, що 2966 автомобілів постраждали від шторму в порту Галіфакс на початку 2015 року.

Недалеко від Ванкувера виявили близько трьох тисяч нових автомобілів, що стоять без руху більше чотирьох років. Величезна парковка покинутих транспортних засобів складається з BMW і MINI 2014 року випуску, що потрапили в шторм в 2015 році, повідомляють Патріоти України із посиланням на Autoconsulting.

Транспортна служба Канади встановила, що 2966 автомобілів постраждали від шторму в порту Галіфакс на початку 2015 року. Експерти заявили, що в зв'язку з «впливом води і солі протягом тривалого періоду» експлуатація машин може бути небезпечною через корозію на роз'ємах електрообладнання, дефекти рульової рейки та інших проблем.
За рішенням влади, представництво BMW ініціювало відкличну кампанію і замінило власникам всі «втоплені» транспортні засоби на нові. По всій видимості, майданчик біля Ванкувера стала останнім притулком потонулих машин перед утилізацією.
В офіційному релізі в переліку машин, що відкликаються, вказані BMW 2-Series, 3-Series, 4-Series, 5-Series, 6-Series, 7-Series, i3, i8, X1, Z4, MINI Cooper, Cooper Convertible, Coupe, Paceman і Roadster. Однак судячи з фотографій очевидців, на парковці є кілька BMW M-лінійки, наприклад M4 і M6 Gran Coupe, а також чотирьохдверне купе Alpina.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...