З архіву ПУ. У Південній Кореї занепокоєні: Російська Федерація влаштувала морську катастрофу

На підході до порту в Південній Кореї затонув російський плавучий док вагою в колосальні 6 тисяч тонн. Буксирувала корабель також російська компанія.

Дані Морського рятувально-координаційного центру свідчать про відсутність достатньої кількості інформації через те, що аварія сталася на території Південної Кореї, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Варто зазначити, що вже однозначно відомо про відсутність постраждалих внаслідок аварії на плавучому російському доці. Це, в першу чергу, заслуга чергувавшого неподалік корейського сторожового корабля. Однак в Південній Кореї висловили занепокоєння щодо можливих залишків величезного дока водотоннажністю 6 тисяч тонн в південнокорейських водах і їх вплив на екологію.

"Фемко-Менеджмент" - та сама південно-сахалінська компанія, яка втратила плавучий док в водах Південної Кореї. Основна спеціалізація компанії це оренда морських суден закордонного і каботажного плавання з метою перевезення великих вантажів з екіпажем, а також для морського перевезення пасажирів і вантажних перевезеннях товару в межах господарської діяльності. На сайті "Фемко-Менеджмент" представлені 10 буксирних суден.

Перемогти народ неможливо. Про уроки афганської війни для України

неділя, 16 травень 2021, 22:01

Трильйон доларів – саме стільки коштів витратили американці на афганську кампанію. Намагаючись упокорити Афганістан, спіткнулися й Сполучені Штати, й Радянський Союз. Своєю чергою, путінська Росія досі намагається розділяти афганців по різних сферах вплив

Курс долара може опуститися до рекордної у 2021-му позначки: Експерти розповіли, скільки заплатимо за валюту

неділя, 16 травень 2021, 21:28

В Україні курс долара до 23 травня може пробити найнижчу в 2021 році позначку і опуститися до рівня в 27,5 грн/$. Більшість опитаних аналітиків упевнена: зміцнення нацвалюти триватиме щонайменше весь наступний тиждень, передають Патріоти України. "На н...