З архіву ПУ. Українське "ноу-хау": У мережі показали, як далекобійники навчилися позбуватися від "перегрузу" (відео)

Головна проблема України - це українці ..., - сумно констатує користувач.

Спроби президента Володимира Зеленського звинуватити далекобійників (яких він «ласкаво» назвав «заср*нцями») в руйнуванні українських доріг і влаштувати їм тотальне «зважування», привела до появи чисто українського «ноу-хау», про яке розповідає користувач Facebook під ніком Blagoy Ruslan, передають Патріоти України.

«Почали встановлювати ваговий контроль на дорогах для боротьби з баригами, які навмисно їздять на перевантажених фурах, чим вбивають дороги. Але, на то вони і бариги - почали зупинятися перед ваговим контролем, вручну розвантажувати фури, проходити ваговий контроль, і потім знову завантажуватися назад і їхати далі, розбиваючи дороги», - пише він.
Руслан публікує відео, на якому показано, як водії двох фур, від'їхавши на деяку відстань від пункту контролю, перекидають з однієї вантажівки в другу «перегруз». А потім, очевидно, «зайва» вага пройде в зворотному напрямку.
«Головна проблема України - це українці ...», - сумно констатує користувач.

Частина читачів Руслана звично обрушилися з критикою на чинного президента:Інші закликали прислухатися до «героів» відео: не можуть усі бути баригами, які заради власної вигоди зі шкіри геть лізуть, щоб «добити» розбиті українські дороги.У цьому вони солідарні з учасниками Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, які задають главі держави «незручні» питання: «чому не оформляються результати, як це передбачено нормативними актами, і водіям не видаються відповідні довідки, які б унеможливили повторні зважування; чому, наприклад, в Угорщині ваги показують норму, а при в'їзді в Україну - на тонну більше ... Чому нинішня влада не поспішає законодавчо регулювати питання про несення відповідальності відправника за результати перевантаження? і т.д.

У майбутньому людство не залишиться без улюбленого напою: У Фінляндії навчились вирощувати каву в лабораторних умовах

вівторок, 21 вересень 2021, 7:10

Зміни клімату мали негативний вплив на вирощування кави традиційним шляхом. Кавові плантації зменшуються по всьому світові. Фінляндські вчені з VTT Центру технічних досліджень у лабораторних умовах виростили каву з рослинних клітин, повідомляють Патріо...

Як Україна може реалізувати свій величезний потенціал у виробництві водню

вівторок, 21 вересень 2021, 6:50

Берлін зобов'язався підтримати перехід Києва на поновлювані джерела енергії, включаючи створення "Зеленого фонду", і розвивати двосторонні проекти в сфері енергетики. "По итогам сделки с Вашингтоном, Берлин обязался поддержать переход Киева на возобнов...