З архіву ПУ. Вражаюче досягнення в коронавірусну епоху: ЗАЗ відновив виробництво і побив власний рекорд

Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні, який має повний цикл виробництва легкових автомобілів.

Запорізький автомобільний завод (ЗАЗ) восени 2020 року знову почав випускали легкові авто. Раніше з конвеєру підприємства сходили лише автобуси, зазначають Патріоти України.

Як свідчать дані «Укравтопрому», у вересні Запорізький автозавод виробив 248 легкових автомобілів. Це при тому, що рік тому ЗАЗ не випустив жодного легковика.

Одночасно із випуском легкових машин підприємство продовжує виробляти і міські автобуси. У вересні на заводі зібрали та випустили 6 автобусів.

Який стан автопрому?

За 9 місяців 2020 року в Україні вироблено 3 104 одиниці автотранспортних засобів, що на 41% менше, ніж за січень-вересень 2019 року.

Згідно з даними Укравтопрому, з січня по вересень 2020 року в Україні зібрано 2 605 легкових автомобілів (на 43% менше, ніж за аналогічний період 2019 року), 32 комерційні авто (на 61% менше) та 467 автобусів (на 25% менше).

Що варто знати про ЗАЗ

Запорізький автомобілебудівний завод – найбільший виробник автомобілів в Україні, який має повний цикл виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля. Датою заснування підприємства вважається 1863 рік. Виробництво легкових автомобілів у Запоріжжі було призупинено з 2018 року.

Джерело: Укрінформ

Готуйтеся до свят заздалегідь! В Україні злетить в ціні алкоголь - що і коли подорожчає

понеділок, 6 грудень 2021, 13:26

Ціни на алкоголь в Україні зростуть з січня 2022 року. Верховна Рада прийняла законопроект №5600, який передбачає нові правила розрахунку пивного акцизу, який буде спиратися на кількість етилового спирту в напої. Про це повідомляється на сайті Верховно...

Китайський місяцехід Yutu 2 взяв курс на об'єкт, котрий нагадує штучну споруду на Місяці (фотофакти)

понеділок, 6 грудень 2021, 11:45

Китайський місяцехід зробив на поверхні Місяця світлину невідомого об’єкта. Він схожий на житло, якимсь дивом збудоване невідомими істотами, повідомляють Патріоти України з посиланням на. Фотографія зроблена майже за 80 метрів, коли місяцехід працював ...