З імпортозаміщенням щось пішло не так: Понад 50% російських процесорів "Байкал" виявилися бракованими

Через провал кремлівської політики так званого «імпортозаміщення» більше половини російських процесорів Байкал виявилися бракованими. Констатувати це довелося російському пропагандистському виданню "Ведомости", передають Патріоти України.

Як повідомляється, до повномасштабного вторгнення РФ в Україну корпусуванням чипів, яке є однією з фінальних і найдорожчих стадій виробництва, займалася тайванська фабрика TSMC.

За рік вона випускала на замовлення «Байкал Електронікс» близько 130 тисяч процесорів, однак через запроваджені проти РФ санкції співпраця припинилася.

Щоб хоч якось вийти із ситуації, у листопаді 2021 року росіяни вирішили спробувати виробляти чіпи на власних потужностях у Калінінградській області, проте все це у підсумку закінчилося цілковитим провалом.

Як виявилося, через застаріле обладнання та недостатню кваліфікацію співробітників, що займаються корпусуванням, понад 50% готової продукції виявилися бракованими.

Новий удар по кишені! У Кабміні хочуть підвищити ПДВ та військовий збір, - Forbes

четвер, 23 травень 2024, 10:50

Міністерство фінансів працює над законопроєктом щодо підвищення податків. Зміни стосуються ПДВ та військового збору. Про це пише Forbes з посиланням на джерела. Повідомляється, що військовий збір можуть підвищити від 1,5% до 5%. Таку ж ставку можуть за...

План не пройшов: Українку через суд змусили доплатити за електроенергію 36 тис. грн

четвер, 23 травень 2024, 10:45

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав клієнтку "Миколаївобленерго" доплатити за електроенергію 33 180 грн, а також додатково заплатити 3 тис. грн військового збору. Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Реєстрі суд...