Поки на окупованому півострові страждають від відключень електроенергії, українці продовжують невпинно боротися за покращення свого побуту та життя в цілому.

ДП “Бердянський морський торговельний порт” прийняло судно, яке доставило з іспанського порту Ферроль 26 хабів, 26 гондол і 21 лопать для другої черги Приморської вітроелектростанції, передають
Патріоти України.
За кількістю вітрогенераторів Приморська ВЕС-2 буде аналогічною попередньому проектові та налічуватиме 26 одиниць вітряків, тому хаби й гондоли, які доставлені судном Fredensborg, отримані в повному обсязі. Надалі, в рамках даного проекту, державний портовий оператор буде обробляти лопаті та вежі.

Раніше повідомлялося, що у квітні в китайському порту Тяньцзінь завантажили перше судно з компонентами для майбутньої Орловської вітроелектростанції, яка будується холдингом ДТЕК в Запорізькій області. В Україні перевантаження вітрогенераторів буде здійснюватися в порту Бердянськ.

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...