З почином: Багаті араби взяли в концесію на 35 років перший порт в Україні, інвестори мають вкласти в "Ольвію" $3,4 мільярди

Майно порту "Ольвія" 1 грудня передали в концесію катарській QTerminals Olvia, інвестиції оцінюють у 3,4 млрд грн, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство інфраструктури .

Так, на 35 років в концесію QTerminals Olvia передали майно ДП "Стивідорна компанія "Ольвія" і відповідне майно Адміністрації морських портів.

"Сьогодні ми залучаємо в порт "Ольвія" гарантовані інвестиції у розмірі 3,4 млрд грн. Майже половина цих коштів буде спрямована на розбудову порту вже у найближчі 3,5 роки", – розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков у Facebook.

Згідно угоди, протягом 6 років концесор повинен зберегти робочі місця для працівників підприємства. Також існує вимога про максимальне залучення для роботи в порту українських громадян.

Крім того, коштом QTerminals планується будівництво нового тунелю під залізницею у Корабельному районі у Миколаєві. Інвестиції оцінюють у 80 млн грн.

QTerminals Olvia почне керувати портовими активами, переданими в концесію, з 2 грудня 2021 року.

Улюблений напій буде не по кишені? В Україні зміняться ціни на каву - скільки коштуватиме напій

вівторок, 25 січень 2022, 7:10

Вартість кави в Україні знаходиться в стані нескінченних коливань. Однак аналітики тішать прогнозами, в яких йдеться про те, що в поточному році ціна на арабіку знизиться, передають Патріоти України. UkrAgroConsult з посиланням на звіт Світового банку...

​Найшвидше у світі аеротаксі Joby розігналося до 330 кілометрів на годину

вівторок, 25 січень 2022, 6:50

Аеротаксі Joby розігналося до 330 кілометрів на годину. Розробники стверджують, що це рекорд швидкості польоту серед електричних апаратів вертикального зльоту та посадки, зазначають Патріоти України. New Atlas зазначає, що цей рекорд апарат масою 1,8 т...