Практично всіх українців у червні перевели на нового постачальника газу - "Нафтогаз". Водночас про такий перехід повідомили із запізненням. У результаті українці заплатили за блакитне паливо газзбутам, а мали "Нафтогазу", передають Патріоти України.
Як повідомляє UBR, деякі споживачі поскаржилися, що сплатили рахунки за травень старим постачальникам за платіжками, які продовжували надходити до них від газзбутів. Водночас у них виникла заборгованість перед "Нафтогазом".
Передавати переплачені кошти "Нафтогазу" газзбути відмовляються. Повернути переплату можна лише надіславши письмову заяву з копією паспорта, ідентифікаційного коду та IBAN-кодом. До 11 липня використали таку можливість лише 5% клієнтів, що переплатили в травні "Твій газзбут".
Навіть ті клієнти, які уникли помилкової переплати за газ, зіткнуться з труднощами у розрахунках за платіжки. Багатьом із них надходили квитанції від старих постачальників через різні додатки для оплати комуналки (наприклад, від київського комунального підприємства "Центр комунального сервісу"), щоправда, із "нулями" у графі із зазначенням суми за газ. Свої платіжки НАК не надсилає без заявки від клієнта.
Плутанина посилюється ще й тим, що споживачам потрібно окремо оплачувати споживання газу та його розподіл за двома різними квитанціями. Плату за розподіл потрібно вносити на рахунок облгазу. Проте значна частина з них, що раніше діяла під брендом "Регіональна газова компанія" (РГК), перейшла за рішенням суду у власність "Нафтогазу".
В Україні хочуть запровадити єдиний формат для індексації пенсійних виплат. Так, спеціальні пенсії більше не будуть прив'язані до зростання зарплат. Про це розповіла на YouTube-каналі "Що з економікою" міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, пе...
Міністерство соціальної політики України запропонувало збільшити виплати при народженні дитини до 50 тис. грн одноразово. Зараз така виплата становить 10 320 грн, тобто можливим є підвищення майже в 5 разів, передають Патріоти України. Відповідний про...