З українців збирають велику комісію за оплату газу: У "Нафтогазі" пояснили причину

"Нафтогаз" приймає оплату онлайн через компанію "ГЕРЦ" із комісією. Наприклад, під час оплати 2 тис. грн за газ комісія становитиме 40 грн. У компанії пояснили: своєї платіжної системи вони не мають, тож використовують посередника, передають Патріоти України

Про це у "Нафтогазі" повідомили у відповідь на запитання користувача на своїй сторінці у соцмережах. Так, щоб оплатити газ через кабінет на сайті компанії, необхідно скористатися послугами посередника.

"Мене цікавить схематоз оплати через кабінет - плачу за допомогою G-Pay, а квитанцію отримую від якогось "ГЕРЦ" та ще з (великою) комісією? Чому з кабінету я не можу заплатити безпосередньо постачальнику, а лише через фірми прокладки?" – обурився споживач.

Також у компанії нагадали, як можна заплатити за газ (через робота, на сайті, через розрахунковий рахунок за допомогою свого банківського додатку, терміналу тощо). Зазначимо, таким чином "Нафтогаз" має одну з найневигідніших комісій на оплату їхніх послуг.

Пенсія може зрости: Ось кому з українців нарахують майже 1000 грн

понеділок, 22 червень 2026, 15:10

У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...

В Україні відчутно переписали тарифи на комуналку: Ось на яку послугу найбільше

понеділок, 22 червень 2026, 14:32

В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...