З українців збирають велику комісію за оплату газу: У "Нафтогазі" пояснили причину

"Нафтогаз" приймає оплату онлайн через компанію "ГЕРЦ" із комісією. Наприклад, під час оплати 2 тис. грн за газ комісія становитиме 40 грн. У компанії пояснили: своєї платіжної системи вони не мають, тож використовують посередника, передають Патріоти України

Про це у "Нафтогазі" повідомили у відповідь на запитання користувача на своїй сторінці у соцмережах. Так, щоб оплатити газ через кабінет на сайті компанії, необхідно скористатися послугами посередника.

"Мене цікавить схематоз оплати через кабінет - плачу за допомогою G-Pay, а квитанцію отримую від якогось "ГЕРЦ" та ще з (великою) комісією? Чому з кабінету я не можу заплатити безпосередньо постачальнику, а лише через фірми прокладки?" – обурився споживач.

Також у компанії нагадали, як можна заплатити за газ (через робота, на сайті, через розрахунковий рахунок за допомогою свого банківського додатку, терміналу тощо). Зазначимо, таким чином "Нафтогаз" має одну з найневигідніших комісій на оплату їхніх послуг.

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Надоїли "дармоїди": Українцям у Польщі все більше відмовляють у статусі біженця

середа, 24 червень 2026, 6:05

Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...