
"Нафтогаз" приймає оплату онлайн через компанію "ГЕРЦ" із комісією. Наприклад, під час оплати 2 тис. грн за газ комісія становитиме 40 грн. У компанії пояснили: своєї платіжної системи вони не мають, тож використовують посередника, передають Патріоти України
Про це у "Нафтогазі" повідомили у відповідь на запитання користувача на своїй сторінці у соцмережах. Так, щоб оплатити газ через кабінет на сайті компанії, необхідно скористатися послугами посередника.
"Мене цікавить схематоз оплати через кабінет - плачу за допомогою G-Pay, а квитанцію отримую від якогось "ГЕРЦ" та ще з (великою) комісією? Чому з кабінету я не можу заплатити безпосередньо постачальнику, а лише через фірми прокладки?" – обурився споживач.
Також у компанії нагадали, як можна заплатити за газ (через робота, на сайті, через розрахунковий рахунок за допомогою свого банківського додатку, терміналу тощо). Зазначимо, таким чином "Нафтогаз" має одну з найневигідніших комісій на оплату їхніх послуг.
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....