З українців збирають велику комісію за оплату газу: У "Нафтогазі" пояснили причину

"Нафтогаз" приймає оплату онлайн через компанію "ГЕРЦ" із комісією. Наприклад, під час оплати 2 тис. грн за газ комісія становитиме 40 грн. У компанії пояснили: своєї платіжної системи вони не мають, тож використовують посередника, передають Патріоти України

Про це у "Нафтогазі" повідомили у відповідь на запитання користувача на своїй сторінці у соцмережах. Так, щоб оплатити газ через кабінет на сайті компанії, необхідно скористатися послугами посередника.

"Мене цікавить схематоз оплати через кабінет - плачу за допомогою G-Pay, а квитанцію отримую від якогось "ГЕРЦ" та ще з (великою) комісією? Чому з кабінету я не можу заплатити безпосередньо постачальнику, а лише через фірми прокладки?" – обурився споживач.

Також у компанії нагадали, як можна заплатити за газ (через робота, на сайті, через розрахунковий рахунок за допомогою свого банківського додатку, терміналу тощо). Зазначимо, таким чином "Нафтогаз" має одну з найневигідніших комісій на оплату їхніх послуг.

У ЄС схвалили цифрове євро: Стало відомо, чи зникне готівка та що зміниться для мільйонів людей

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:58

У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...