З українців збирають велику комісію за оплату газу: У "Нафтогазі" пояснили причину

"Нафтогаз" приймає оплату онлайн через компанію "ГЕРЦ" із комісією. Наприклад, під час оплати 2 тис. грн за газ комісія становитиме 40 грн. У компанії пояснили: своєї платіжної системи вони не мають, тож використовують посередника, передають Патріоти України

Про це у "Нафтогазі" повідомили у відповідь на запитання користувача на своїй сторінці у соцмережах. Так, щоб оплатити газ через кабінет на сайті компанії, необхідно скористатися послугами посередника.

"Мене цікавить схематоз оплати через кабінет - плачу за допомогою G-Pay, а квитанцію отримую від якогось "ГЕРЦ" та ще з (великою) комісією? Чому з кабінету я не можу заплатити безпосередньо постачальнику, а лише через фірми прокладки?" – обурився споживач.

Також у компанії нагадали, як можна заплатити за газ (через робота, на сайті, через розрахунковий рахунок за допомогою свого банківського додатку, терміналу тощо). Зазначимо, таким чином "Нафтогаз" має одну з найневигідніших комісій на оплату їхніх послуг.

Шалене здешевлення пального: Водіям в Україні пообіцяли приємний ціновий сюрприз

вівторок, 23 червень 2026, 6:24

В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...

Розробники позиціонують свою технологію як екологічний прорив: У США навчилися виробляти авіапаливо з коров’ячого гною

понеділок, 22 червень 2026, 18:39

Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...