За долар 100 гривень? Що відомо про курс на чорному ринку

Нинішній офіційний курс долара Нацбанку варто сприймати як адміністративний механізм врегулювання на валютному ринку, вважає фінансовий аналітик Олексій Кущ. Він вважає, що політика НБУ була виправдана, коли регулятор взяв курс під жорсткий контроль, передають Патріоти України.

Експерт не виключив, що якби цього не зробили, девальвація була б набагато сильнішою, і тоді долар міг бути навіть по 100 грн."Нацбанку вдалося перекрити основні канали відтоку капіталу за кордон, єдине, що не вдалося, це вивезення готівкової валюти за кордон", – додав Кущ.

Що відомо про курс на чорному ринку

Станом на ранок 14 травня середній курс продажів становить 34,53 грн/дол, а курс купівлі – 34,23 грн. Найнижчий курс продажів, який нам вдалося знайти серед оголошень, становить 34,4 грн/дол, а найвищий – 35,8 грн/дол. Нагадаємо, за прогнозом фінансових аналітиків, в перший повоєнний час Долар буде в межах 32,5-45 гривень, а євро від 35,43 до 49,95 грн.

Українським сім’ям обіцяють грошову допомогу у розмірі 27 тисяч грн: Хто може отримати і що треба знати

понеділок, 6 лютий 2023, 6:50

Громадяни України можуть отримати грошову допомогу від нового фонду Ukrainely, і прийом заявок уже розпочався. Максимальний розмір виплат одному отримувачу може скласти 27 тисяч гривень, однак у фонді можуть узгодити і меншу суму, йдеться на сайті прог...

"Тучні роки" однозначно позаду: Рішення верхівки РФ після санкцій Заходу ще більше посилили дефіцит доходів

неділя, 5 лютий 2023, 20:15

Нафтові санкції, що почали діяти 5 грудня, попри очікування скептиків, виявились ефективними. Росія нині продає нафту майже за собівартістю, а 5 лютого набирають чинності наступні обмеження - діятимуть дві стелі цін на російські нафтопродукти. Дизельне...