За клопотанням української сторони: Арешти активів "Газпрому" за позовами "Нафтогазу" у європейські суди зняті

Знято арешти активів "Газпрому" за позовами НАК "Нафтогаз України" у Великій Британії, Люксембурзі, Нідерландах. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву російської компанії, зазначають Патріоти України.

"Згідно з підтвердженням від місцевих консультантів, отриманим ПАТ "Газпром" 20 січня 2020 року, арешти і забезпечувальні заходи, прийняті в Англії і Уельсі, Нідерландах і Люксембурзі на вимогу НАК "Нафтогаз України" на підставі Арбітражного рішення Торгової палати Стокгольма №V 2014/129 від 28 лютого 2018 року, були зняті", - зазначено в заяві.

У Великобританії зобов'язання суду (Undertakings) "Газпрому", South Stream Transport B.V. і Blue Stream Pipeline Company B.V. були припинені наказом англійського суду від 14 січня 2020 р.

Юридична компанія "ДЛА Пайпер Лондон" підтвердила, що це є достатнім для припинення зобов'язань суду в Англії.Адвокати "Нафтогазу" направили 10 січня 2020 р листи на адресу адвокатів "Газпрому" і нідерландських компаній групи "Газпром" про зняття арештів в Нідерландах "ДЛА Пайпер Амстердам" підтвердила, що це є достатнім для зняття арештів в Нідерландах.

Інформація про зняття арешту акцій відображена в реєстрі акціонерів South Stream Transport BV.

Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби (відео)

середа, 26 лютий 2020, 23:51

Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км. Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби. Тестування проводилося в спільному повітряному просторі в префектурі Нагасакі і було визнано успішним. Пр...

Скрепи позеленіють від заздрощів: У США з нафти навчилися робити алмази

середа, 26 лютий 2020, 23:16

Щоб синтезувати алмази, дослідницька група почала з трьох типів порошку, витягнутих з поверхні танкерів, що перевозять нафту. Геологи зі Стенфордського університету зробили алмаз з нафти. Звучить як алхімія, але за умов правильного балансу вмісту речов...