За колосальні збитки доведеться платити: Найняті Україною польські юристи готують позови проти перевізників-страйкарів своєї країни

Україна за допомогою польських юристів готує позови щодо відшкодування збитків, яких завдало блокування пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Про це у неділю, 19 листопада, повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін в ефірі телемарафону.

"Ситуація фактично критична. На сьогодні ми говоримо про те, що маємо юридичну підтримку уже в Польщі. Адвокати отримали два завдання. Перше завдання – якнайшвидше розблокувати ситуацію. Друге - з’ясувати, хто винен і хто сплатить ці збитки. Ми над цим працюємо разом із нашими колегами", - сказав Балін.

Він зазначив, що позови будуть подані найближчим часом. За його словами, вже є польські юристи, які готові в Польщі ці позови подавати проти страйкарів.

Як повідомлялося, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк польських перевізників. Заблоковано рух вантажівок у пунктах пропуску Корчова - Краківець, Гребенне - Рава-Руська, Дорогуськ - Ягодин. Поляки вимагають, щоб повернули дозволи на комерційні перевезення для України.

Станом на ранок 19 листопада на кордоні з Польщею скупчилося близько 4600 вантажівок. По 1200 вантажівок перебували на напрямку пунктів пропуску Ягодин та Краківець, ще 500 машин очікували на напрямку Рава-Руська.

Віцепрезидент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Володимир Балін заявив, що кожен день простою на кордоні коштує українським перевізникам мінімум 300 євро.

Українці можуть переплачувати за газ через кількість "прописаних" у квартирі: У "Нафтогазі" розповіли, що робити

понеділок, 11 грудень 2023, 10:30

В Україні в деяких багатоквартирних будинках встановлено один будинковий лічильник на газ. Через те, що кількість зареєстрованих ("прописаних") та тих, хто реально проживає у квартирі, відрізняється, у деяких випадках за газ доводиться переплачувати, ...

В Україні підвищать пенсії за новими правилами: Стало відомо, кому і наскільки

понеділок, 11 грудень 2023, 10:00

В Україні відбудеться індексацій пенсій 2024 року і зміниться система нарахування пенсій - вона стане бальною. Підвищення пенсій очікуються в січні, березні та липні. Деталі про індексацію пенсій 2024 року розповіла міністерка соціальної політики Украї...