За патент доведеться платити: В Україні готують серйозні неприємності для таксистів

Якщо за закон проголосують, то водії за незаконне перевезення пасажирів в легковому транспорті будуть платити штраф.

У Міністерстві інфраструктури України розробили законопроект для контролю ринку таксі. Про це повідомляє Міністр інфраструктури України Владислав Криклій в Facebook, передають Патріоти України.

Якщо за закон проголосують, то водії за незаконне перевезення пасажирів в легковому транспорті будуть платити штраф. Його сума передбачена в 200 неоподатковуваних мінімумів (3 400 грн.). Крім того, штраф передбачений і для "диспетчерських", які організовують і контролюють такі перевезення.

Законопроект має на меті ввести державне регулювання ринку і змусити таксистів платити за так званий "патент на здійснення внутрішніх перевезень пасажирів легковими автомобілями на замовлення". Бюджет повинен отримати від таких нововведень близько 800 млн грн. на рік.

"Щорічний оборот ринку внутрішніх перевезень на таксі та легковими автомобілями на замовлення складає близько 40 млрд гривень на рік. За весь час існування служб таксі бюджет України недоотримав величезні кошти і продовжує відчувати дефіцит", - зазначив Криклій.

З архіву ПУ. "Зеніт" - то вже минуле: У КБ "Південне" створюють нову ракету-носій

четвер, 1 жовтень 2020, 19:00

​Напередодні 28-го Дня Незалежності український флагман ракетобудування КБ «Південне» провів випробування ракети-носія «Циклон-4». Однак це не всі сюрпризи, які готує світу космічна Україна найближчим часом. З кожним роком українська держава потроху по...

Х**ло добре заплатило? Данія видала останній дозвіл для "Північного потоку-2"

четвер, 1 жовтень 2020, 14:45

У Данії енергетичне агентство видало газопроводу "Північний потік-2" дозвіл на експлуатацію на континентальному шельфі країни. Про це повідомляється на сайті регулятора. Відзначається, що водночас є кілька умов для безпечної експлуатації трубопроводів....