Забере держава через неправильно оформлені документи: Частина українців може втратити свої земельні ділянки і паї

Ринок землі, який почав функціонувати в Україні, висуває до землевласників досить жорсткі умови по оформленню документів на землю. Зокрема, кожній ділянці повинен бути присвоєний кадастровий номер. Це дасть можливість власнику цієї ділянки оформити право власності на землю, інформують Патріоти України.

Якщо до 1 січня 2025 право власності не буде оформлено, така земля буде вважатися відмовною, і потенційний власник втратить на неї право. Такі роз'яснення дало Міністерство юстиції України на своїй сторінці в Facebook.

Без кадастрового номера неможливо ані оформити право власності на землю, ані продати її на ринку землі, ані юридично грамотно оформити договір оренди. В Україні до сих пір багато земельних ділянок, що перебувають у власності пайовиків, не мають привласнених кадастрових номерів. Це, в першу чергу, стосується землі, яка була віддана колишнім колгоспникам на паї під час ліквідації колгоспів - до 2004 року.

Міністр енергетики назвав "єдині причини відключень електропостачання": Де і чому не буде світла

неділя, 3 грудень 2023, 10:57

Українська енергосистема готова до проходження зими. Відключення споживачів не відбуватиметься, якщо не буде масованих ударів ворога по енергетичних об’єктах або стихійних лих. Єдині причини відключень електропостачання на сьогодні - це погодні умови ...

Українці отримують третю платіжку за газ: Що варто знати про неї знати

неділя, 3 грудень 2023, 10:22

В Україні споживачам потрібно платити за утримання внутрішньобудинкових мереж. Для цього потрібно підписати договір із сертифікованою організацією (може бути облгаз) та додатково сплачувати, передають Патріоти України. Законодавство надало право власни...