
У російській держдумі вимагали, щоб Україна розрахувалася по третині боргів СРСР, які залишилися на момент розпаду союзу. Це понад 36 млрд доларів. Про це заявив речник російського парламенту В'ячеслав Володін, передають Патріоти України.
Так він відреагував на заяву посла України в Британії Вадима Пристайка про те, що Україна могла б отримати третину майна СРСР за кордоном, яке дісталося Росії.
"Перш ніж на щось претендувати, Києву необхідно було взяти на себе третину боргів Радянського Союзу".
Величезна сума станом на 1994 рік – 110 млрд доларів (в цілому, третина становить 36,6 млрд. – Ред.) Наша країна виплатила її, а всі республіки колишнього СРСР вийшли з нього вільними і не обтяженими борговими зобов'язаннями", – обурився Володін.
Раніше спікер держдуми РФ вже погрожував конфіскувати у США Аляску. Тоді Володін закликав американський уряд "подумати про те, що РФ теж є, що повертати" і заявив, що Росії "завжди є чим відповісти".
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...