Заявка на Нобелівську премію: Угорські вчені заявили, що знайшли п'яту силу природи

Фізики сподіваються створити «єдину теорію поля», яка б послідовно пояснювала всі космічні сили від утворення галактик до примх кварків.

Угорські вчені стали безперечними кандидатами на Нобелівську премію з фізики. За повідомленням CNN, вони виявили п'яту силу природи, передають Патріоти України.

До сих пір були відомі чотири такі сили - гравітація, електромагнетизм, слабка ядерна взаємодія і сильна ядерна взаємодія. Вчені з Інституту ядерних досліджень при Академії наук Угорщини спостерігали за тим, як збуджений атом гелію випромінював світло при його розпаді. Частинки розлетілися під незвичайним кутом - 115 градусів - що не може бути пояснено сучасною фізикою.

Дослідники повідомили, що це другий раз, коли була виявлена нова частинка, яку вони назвали X17, оскільки її масу оцінили в 17 мегаелектронвольт. «X17 може бути частинкою, яка пов'язує наш видимий світ з темною матерією», - заявив керівник досліджень в електронному листі.

Фахівці вважають, що це відкриття наближає нас до того, що у фізиці вважається Святим Граалем, який шукав, але не знайшов Альберт Ейнштейн. Фізики сподіваються створити «єдину теорію поля», яка б послідовно пояснювала всі космічні сили від утворення галактик до примх кварків.

У Зеленського збираються різко підняти оподаткування фермерів та теплиці селян

четвер, 22 квітень 2021, 23:27

Завдяки цьому в уряді розраховують додатково отримати ще 3,4 млрд грн. Уряд Шмигаля розглядає законопроєкт, яким зокрема хочуть вдвічі збільшити ставку єдиного податку для платників четвертої групи – сільгоспвиробників, повідомляють Патріоти України з ...

Водіїв чекають великі неприємності: Дизпаливо в Україні скоро може стати дорожчим за бензин, - експерт

четвер, 22 квітень 2021, 16:25

"Головна причина дефіциту дизельного палива, який незабаром прогнозують в Україні, пов’язана з тим, що з ринку пішов трейдер Proton Energy, який забезпечував більшу частину постачання дизельного палива і авто газу пропан-бутан. Зараз замість них постач...