
Угорські вчені стали безперечними кандидатами на Нобелівську премію з фізики. За повідомленням CNN, вони виявили п'яту силу природи, передають Патріоти України.
До сих пір були відомі чотири такі сили - гравітація, електромагнетизм, слабка ядерна взаємодія і сильна ядерна взаємодія. Вчені з Інституту ядерних досліджень при Академії наук Угорщини спостерігали за тим, як збуджений атом гелію випромінював світло при його розпаді. Частинки розлетілися під незвичайним кутом - 115 градусів - що не може бути пояснено сучасною фізикою.
Фахівці вважають, що це відкриття наближає нас до того, що у фізиці вважається Святим Граалем, який шукав, але не знайшов Альберт Ейнштейн. Фізики сподіваються створити «єдину теорію поля», яка б послідовно пояснювала всі космічні сили від утворення галактик до примх кварків.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...