Захід вперше показав Сі Цзіньпіню, що може також скоординовано підвищувати ставки: Китай відреагував на плани ЄС та США запровадити "драконівські" мита на електромобілі

Китай відреагував на плани ЄС запровадити тарифи на електромобілі

Китай має надію, що Євросоюз перегляне тарифи на китайські електромобілі та зупинить рух у "хибному напрямку", щоб захистити свою автомобільну промисловість від конкуренції. Про це повідомляє Reuters з посиланням на китайське державне інформаційне агентство Сіньхуа.

Інсайдери галузі кажуть, що і Європа, і Китай мають причини укласти угоду в найближчі місяці, щоб уникнути додаткових мільярдів доларів нових витрат для китайських виробників електромобілів, оскільки процес ЄС дозволяє перегляд.

Пекін заявив, що буде вживати заходів для захисту своїх інтересів після того, як Єврокомісія напередодні оголосила про введення додаткових мит до 38,1% на імпортовані китайські електромобілі з липня.

Пекін відкинув аргументи ЄС і США про те, що китайська галузь електромобілів працює з надлишком потужностей, що загрожує закордонним автовиробникам через субсидований експорт.

Тарифи сповільнять поширення електромобілів, поставлять під загрозу досягнення цілей щодо зміни клімату та підвищать витрати для споживачів.

Цей крок ЄС був зроблений менш ніж через місяць після того, як Вашингтон оприлюднив плани збільшити мита на китайські електромобілі в чотири рази до 100%.

Ще один удар по кишені! В Україні прогнозують подорожчання продуктів через вимкнення електроенергії

п’ятниця, 19 липень 2024, 22:30

Якщо дефіцит електроенергії буде продовжуватись на такому ж рівні як зараз, це призведе до зростання цін, у першу чергу на молочні, м’ясні, хлібобулочні вироби. Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, передають Патр...

Українців зобов'яжуть платити податок за посилки, дорожчі за 2000 грн: Ось що затвердили в Кабміні

п’ятниця, 19 липень 2024, 21:30

У Кабміні хочуть обкласти податком посилки дорожче за 45 євро (2 041 грн за курсом НБУ) – за винятком тих, що надсилають одержувачу без оплати і вони не призначені для продажу. Відповідна норма міститься у затвердженому Кабміном для подальшого розгляду...