Залишаться без допомоги: У ПФУ нагадали, кому не буде продовжена субсидія в опалювальному сезоні

При призначенні субсидії, крім наявності у громадянина автомобіля, враховується ще низка факторів. Про це нагадала Наталія Юрьєва, заступниця начальника відділу надання житлових субсидій управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Головного управління ПФУ в м. Києві, передають Патріоти України.

Чиновниця звернула увагу на те, що в Україні субсидія на житлово-комунальні послуги призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону. А житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Водночас на новий сезон дія субсидії не буде продовжена домогосподарствам:

- у складі яких є зареєстровані особи, які фактично не проживають;

- у складі яких є внутрішньо переміщенні особи;

- які орендують житлове приміщення.

Крім того, житлова субсидія не буде призначена, якщо у складі домогосподарства є особи, які досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи такі особи перебували за кордоном сукупно понад 60 днів.

Водночас наявність у громадянина 2 житлових приміщень, одне з яких знаходиться на окупованій території, не стане перешкодою для користування субсидією, чинним законодавством передбачена така норма.

Крім того, особливим випадком стане необхідність перерахунку доходів у тому випадку, якщо субсидія була призначена на неопалювальний період. «При розрахунку субсидії з початку опалювального періоду враховуються доходи за І-ІІ квартали поточного року, а розмір пенсійної виплати — за серпень поточного року», — пояснила фахівець.

Кличко залучає російський досвід? Мобілізованим з Києва виплачуватимуть по 30 000 грн

п’ятниця, 1 грудень 2023, 19:02

Киянам, які будуть призвані до армії в межах програми мобілізації з грудня, почнуть виплачувати 30 тис. грн. Київрада розгляне питання матеріального заохочення на найближчому засіданні. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram. . "Місто ...

Німецька компанія побудує в Україні завод із виробництва «зеленого» водню потужністю до 10 МВт

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:14

Укргідроенерго підписала меморандум з німецькою компанією Andritz Hydro GmbH щодо проєкту виробництва «зеленого» водню в Україні потужністю 5−10 МВт. Про це заявив гендиректор Укргідроенерго Ігор Сирота, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ін...