Замість газу із конфорки може піти вода: Українцям розповіли, як не допустити аварії

В Україні внаслідок ремонту газової колонки трапляються випадки затоплення газопроводу. Це відбувається, якщо при ремонті плутають штуцери води та газу, передають Патріоти України.

Як пише видання Газправда, українці часто потрапляють у подібні ситуації, якщо газове обладнання замість сертифікованих фахівців ремонтують "майстри на всі руки". За правилами займатися обслуговуванням і тим більше ремонтом газового обладнання повинен облгаз або сертифікована компанія, що обслуговує.

"Якщо потрібно здійснити якісь втручання в систему газопостачання, що хоч трохи змінює проектну документацію, то такі роботи мають право виконувати лише працівники облгазу", – пояснює консультант Газправди Катерина Плотнікова.

Крім того, навіть якщо ви не плануєте ремонтувати або змінювати газове обладнання, але маєте бажання, наприклад, змінити планування приміщення, в якому знаходиться газова плита, ви повинні отримати згоду фахівців газорозподільної компанії.

Заборонено об'єднувати кухню, де є газ, з житловим приміщенням. Це пояснюється тим, що при можливому витоку газу людина, яка може в цей момент спати в житловому приміщенні, має менше можливості вижити. Стіна утримує поширення газу квартирою. У разі аварії, вибуху газу закрита кухня може врятувати життя власників квартири.

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...

Підстава від Ердогана для Х**ла. Тиск спрацював: Туреччина перекрила доставку підсанкційних товарів у Росію

вівторок, 21 березень 2023, 18:30

Туреччина в березні 2023 року припинила транзит до Росії товарів, які підпадають під західні санкції. Рішення було прийнято під тиском США та Європи. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на слова представника експортної служби Туреччини та дипломата....