Занадто дороге задоволення: Росіяни не зможуть пересісти на китайські автомобілі, - Reuters

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, росіяни скаржаться на неможливість перейти на автомобілі китайського виробництва, передають Патріоти України.

Як повідомляє Reuters, ціни на китайські автомобілі виявилися непідйомними для громадян Росії. Навіть ціна "Москвича", деталі до якого поставляє китайська компанія JAC, виглядає зависокою. Модель 3 коштує близько 2 мільйонів рублів (26 195 дол). Ціни на Lada Granta, найпопулярніший автомобіль в РФ, починаються від 680 тис рублів.

Як йдеться в матеріалі, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну китайські автовиробники скористалися ситуацією і значно наростили свою присутність на російському ринку через відхід з нього таких компаній, як Renault, Nissan та Mercedes.

На китайські автомобільні бренди, такі як Haval, Chery і Geely, зараз припадає майже 40% продажів нових автомобілів на території агресора, порівняно з менш ніж 10% у січні-лютому 2022 року.

Грошей на високі пенсії для всіх українців немає: прокурорам виплачують по 21 тисячі, а суддям – 96 тисяч

субота, 10 червень 2023, 9:50

В Україні середня пенсія на початок року становила 4,6 тис. грн. Грошей на значне підвищення виплат немає. При цьому залишаються групи "особливих" пенсіонерів, серед яких прокурори (в середньому одержують 21,5 тис. грн) та судді (отримують 96 тис. грн)...

Чи можна отримати субсидію за наявності заборгованості за комуналку: Юристи пояснили нюанси

субота, 10 червень 2023, 8:44

В Україні через складну економічну ситуацію багато громадян отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, передають Патріоти України. Житлова субсидія не призначається, у тому числі на наступний період, якщо домогосподарство має прострочену ...