Запорізький ливарно-механічний завод почав випускати надміцну сталь

ЗМЛЗ освоїв виробництво сталі марки 110М13Л з гранично-високою зносостійкістю.

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗМЛЗ) освоїв виробництво сталі марки 110М13Л, яка відрізняється гранично-високою зносостійкістю. Передають Патріоти України з посиланням на “ІСН".
Така сталь має високу стійкість до зношування при одночасному впливі високих тисків або ударних навантажень. З цієї марки виробляють корпуси вихрових і кульових млинів, щоки та конуси дробарок, зубці та передні стінки ковшів екскаваторів, залізничні хрестовини та інші деталі, що працюють під дією статичних і високих динамічних навантажень.
Наразі на підприємстві завершується виробництво щік дробильного млина, які являють собою 500-кілограмові сталеві плити для подрібнення сировини. Після додаткової термічної обробки готові плити відправлять в сталеплавильний переділ «Запоріжсталі».
ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» був заснований в серпні 2016-го року, як виробничі потужностей механічного, ливарного цехів і цеху металоконструкцій комбінату «Запоріжсталь».

"Оч.умелые ручки скреп": У Росії перед запуском тріснула ракета

четвер, 18 липень 2019, 0:16

Фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. За його словами, фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. Раніше керівник пресслужби "Рос...

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...