Зарахували до багатих? В Україні у власників авто відберуть субсидії

В Україні залишилося менше місяця до закінчення оформлення субсидій на оплату послуг ЖКГ. Виплати нараховують за новими, затвердженими урядом правилами, які значно скорочують число одержувачів, передають Патріоти України.

Згідно з чинним в Україні законодавством, комунальні субсидії можуть бути нараховані тільки громадянам країни, матеріальне становище яких не дозволяє самостійно оплачувати послуги ЖКГ за діючими тарифами.

Зокрема, згідно із законом, якщо хто-небудь з мешканців є власником автомобіля не старше 15 років, то субсидія на оплату послуг ЖКГ для даного домогосподарства не призначається. Навіть якщо в минулому періоді держава надавала комунальну субсидію, то тепер її скасують. Про це розповіли в Міністерстві соціальної політики.

Оформити субсидію на оплату комуналки домогосподарство може після того, як автомобіль "постаріє" до 15-річного віку. Тоді мешканці домогосподарства можуть подати заявку на отримання допомоги від держави.

У Мінсоцполітики зазначили, що покупка мопеда або причепа для авто на оформлення та виплату житлових субсидій не впливає. Дізнатися, про факт нарахування виплат можна онлайн в Єдиному державному реєстрі отримувачів житлових субсидій.

Скрепоносцям тепер кругом потрібна готівка: Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир"

вівторок, 27 вересень 2022, 23:27

Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир", повідомляє NTV . Раніше управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США випустило попередження про санкції для фінансових організацій, які ...

"Досить просто танцювати навколо": Зеленський заявив, що хоче санкцій проти російських олігархів, а не відмовок

вівторок, 27 вересень 2022, 22:00

Президент Володимир Зеленський обурений тим, що Україна затягує питання щодо накладання санкцій на російських олігархів та воєнних злочинців. Адже поки західний світ запроваджує проти них обмеження, сама Україна "генерує білий шум і відмовки". Про це п...