
Через останні обстріли Росії в енергосистемі спостерігається найскладніша ситуація від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко в інтерв'ю CNN, передають Патріоти України.
За його словами, найбільша атака ворога по енергетичній інфраструктурі була три тижні тому. "Ми втратили 80% доступних потужностей після перших двох атак. Зараз найскладніші часи з початку повномасштабного вторгнення з точки зору енергозабезпечення країни та масштабу руйнувань", - зазначив він. Як він пояснив, головна проблема, чому удари росіян є успішними - відсутність достатньої кількості ППО.
"І це головна проблема. Ми можемо відновити електростанції, привезти додаткове обладнання, але ми не знаємо що буде наступного дня. У нас просто скоро не буде що відновлювати. Дуже терміново країні потрібна поставка систем ППО для захисту цивільної інфраструктури та населення", - підкреслив Тімченко.
За його словами, наразі ситуація стабільна завдяки теплій погоді й імпорту електроенергії з Європи. Однак влітку, коли буде висока темперетатура повітрян, то дефіцит в енергосистемі може збільшуватись.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...