
Укравтодор переходить у цілодобовий режим будівництва мостів-довгобудів у Запоріжжі і планує запустити рух у 2020 році. Про це повідомили в Укравтодорі, зазначають Патріоти України.
Багатостраждальний запорізький міст почали зводити 16 років тому. Це мав бути масштабний проєкт – 9-кілометрова магістраль з кількома переправами і транспортними розв’язками, але через нестачу фінансування будівництво зупинилося і конструкції недобудови просто іржавіли.
Цьогоріч на роботи виділили третину необхідної суми, майже 4 мільярди гривень. Переправу через Дніпро до острова Хортиця, де з квітня працюють понад 200 робітників, обіцяють завершити до кінця року.
Повністю ж добудувати магістраль мають у 2022-му, якщо не буде проблем з фінансуванням. Посадовці запевняють: коли міст здадуть, проїхати через Запоріжжя можна буде удвічі швидше, ніж зараз.
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...