
Укравтодор переходить у цілодобовий режим будівництва мостів-довгобудів у Запоріжжі і планує запустити рух у 2020 році. Про це повідомили в Укравтодорі, зазначають Патріоти України.
Багатостраждальний запорізький міст почали зводити 16 років тому. Це мав бути масштабний проєкт – 9-кілометрова магістраль з кількома переправами і транспортними розв’язками, але через нестачу фінансування будівництво зупинилося і конструкції недобудови просто іржавіли.
Цьогоріч на роботи виділили третину необхідної суми, майже 4 мільярди гривень. Переправу через Дніпро до острова Хортиця, де з квітня працюють понад 200 робітників, обіцяють завершити до кінця року.
Повністю ж добудувати магістраль мають у 2022-му, якщо не буде проблем з фінансуванням. Посадовці запевняють: коли міст здадуть, проїхати через Запоріжжя можна буде удвічі швидше, ніж зараз.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...