
Укравтодор переходить у цілодобовий режим будівництва мостів-довгобудів у Запоріжжі і планує запустити рух у 2020 році. Про це повідомили в Укравтодорі, зазначають Патріоти України.
Багатостраждальний запорізький міст почали зводити 16 років тому. Це мав бути масштабний проєкт – 9-кілометрова магістраль з кількома переправами і транспортними розв’язками, але через нестачу фінансування будівництво зупинилося і конструкції недобудови просто іржавіли.
Цьогоріч на роботи виділили третину необхідної суми, майже 4 мільярди гривень. Переправу через Дніпро до острова Хортиця, де з квітня працюють понад 200 робітників, обіцяють завершити до кінця року.
Повністю ж добудувати магістраль мають у 2022-му, якщо не буде проблем з фінансуванням. Посадовці запевняють: коли міст здадуть, проїхати через Запоріжжя можна буде удвічі швидше, ніж зараз.
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...