
Укравтодор переходить у цілодобовий режим будівництва мостів-довгобудів у Запоріжжі і планує запустити рух у 2020 році. Про це повідомили в Укравтодорі, зазначають Патріоти України.
Багатостраждальний запорізький міст почали зводити 16 років тому. Це мав бути масштабний проєкт – 9-кілометрова магістраль з кількома переправами і транспортними розв’язками, але через нестачу фінансування будівництво зупинилося і конструкції недобудови просто іржавіли.
Цьогоріч на роботи виділили третину необхідної суми, майже 4 мільярди гривень. Переправу через Дніпро до острова Хортиця, де з квітня працюють понад 200 робітників, обіцяють завершити до кінця року.
Повністю ж добудувати магістраль мають у 2022-му, якщо не буде проблем з фінансуванням. Посадовці запевняють: коли міст здадуть, проїхати через Запоріжжя можна буде удвічі швидше, ніж зараз.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...