Завершити довгобуд протягом кількох місяців: У Запоріжжі міст через Дніпро будуватимуть цілодобово

Проїхати 800-тисячний мегаполіс з берега на берег можна буде удвічі швидше

Укравтодор переходить у цілодобовий режим будівництва мостів-довгобудів у Запоріжжі і планує запустити рух у 2020 році. Про це повідомили в Укравтодорі, зазначають Патріоти України.

Багатостраждальний запорізький міст почали зводити 16 років тому. Це мав бути масштабний проєкт – 9-кілометрова магістраль з кількома переправами і транспортними розв’язками, але через нестачу фінансування будівництво зупинилося і конструкції недобудови просто іржавіли.

Цьогоріч на роботи виділили третину необхідної суми, майже 4 мільярди гривень. Переправу через Дніпро до острова Хортиця, де з квітня працюють понад 200 робітників, обіцяють завершити до кінця року.

Повністю ж добудувати магістраль мають у 2022-му, якщо не буде проблем з фінансуванням. Посадовці запевняють: коли міст здадуть, проїхати через Запоріжжя можна буде удвічі швидше, ніж зараз.

Стрибок у третє тисячоліття: ЄС оприлюднив остаточну версію своєї водневої стратегії

четвер, 13 серпень 2020, 20:59

Помітна роль в модернізованій енергетиці відводиться і Україні. Проте, як зазначається в документі, в короткостроковій і середньостроковій перспективі буде необхідно виробництво «синього» водню (low-carbon hydrogen), який є продуктом переробки звичних ...

Інвестиції як визнання: Шведи дорого купили українську студію, що створила серію ігор Metro

четвер, 13 серпень 2020, 19:26

Шведська компанія Embracer Group, куди входять THQ Nordic, Deep Silver і Saber Interactive, придбала українську студію 4A Games, яка створила серію ігор Metro, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний реліз компанії. . За 36 мільйонів д...