
Укравтодор переходить у цілодобовий режим будівництва мостів-довгобудів у Запоріжжі і планує запустити рух у 2020 році. Про це повідомили в Укравтодорі, зазначають Патріоти України.
Багатостраждальний запорізький міст почали зводити 16 років тому. Це мав бути масштабний проєкт – 9-кілометрова магістраль з кількома переправами і транспортними розв’язками, але через нестачу фінансування будівництво зупинилося і конструкції недобудови просто іржавіли.
Цьогоріч на роботи виділили третину необхідної суми, майже 4 мільярди гривень. Переправу через Дніпро до острова Хортиця, де з квітня працюють понад 200 робітників, обіцяють завершити до кінця року.
Повністю ж добудувати магістраль мають у 2022-му, якщо не буде проблем з фінансуванням. Посадовці запевняють: коли міст здадуть, проїхати через Запоріжжя можна буде удвічі швидше, ніж зараз.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...