Запізнілий, через погодні умови, і потужний вражай чекають на вільних від традиційних конкурентів ринках. Як це позначиться на внутрішніх цінах, поки сказати важко.

Сезон збирання черешні цьогоріч розпочався на 3 тижні пізніше, ніж торік. Це також матиме позитивні наслідки для українських фермерів. Вони зможуть продавати черешню за кордон, коли практично повністю з ринку піде Узбекистан. Залишиться тільки пропозиція турецької черешні, повідомляють Патріоти України з посиланням на EastFruit.
У Європі ж більша частина врожаю черешні піде на переробку, а не на ринок. Це пов'язано з поганою якістю ягоди через несприятливі погодні умови. Тому Україна зможе збільшити експорт вітчизяної продукції.
Прогнозують, що експорт української черешні цьогоріч уперше перевищить 5 тис. тонн. Стане рекордним за всю історію України.
Німеччина нещодавно відкрила власну лінію з виробництва ракет для систем протиповітряної оборони Patriot і потенційно, у майбутньому, зможе надавати їх Україні. Про це на брифінгу у Києві сказав глава спеціального штабу з питань України в міністерстві ...
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...