Запізнілий, через погодні умови, і потужний вражай чекають на вільних від традиційних конкурентів ринках. Як це позначиться на внутрішніх цінах, поки сказати важко.
Сезон збирання черешні цьогоріч розпочався на 3 тижні пізніше, ніж торік. Це також матиме позитивні наслідки для українських фермерів. Вони зможуть продавати черешню за кордон, коли практично повністю з ринку піде Узбекистан. Залишиться тільки пропозиція турецької черешні, повідомляють Патріоти України з посиланням на EastFruit.
У Європі ж більша частина врожаю черешні піде на переробку, а не на ринок. Це пов'язано з поганою якістю ягоди через несприятливі погодні умови. Тому Україна зможе збільшити експорт вітчизяної продукції.
Прогнозують, що експорт української черешні цьогоріч уперше перевищить 5 тис. тонн. Стане рекордним за всю історію України.
З 3 лютого 2025 року українські фермери можуть подавати заявки на отримання державної дотації через Державний аграрний реєстр (ДАР). Виплати складатимуть 7 000 грн на корову та 2 000 грн на козу або вівцю, але лише для тих, хто не отримував дотацій у 2...
Ірландській авіакомпанії Ryanair знадобиться два місяці, щоб відновити польоти в Україну, але лише після того, як бойові дії офіційно закінчаться. Про це пише The Telegraph з посиланням на генерального директора авіакомпанії Майкла О'Лірі, передають Па...