Збіг факторів: Україна готується завалити Європу своєю черешнею, оновивши власний рекорд

Запізнілий, через погодні умови, і потужний вражай чекають на вільних від традиційних конкурентів ринках. Як це позначиться на внутрішніх цінах, поки сказати важко.

Сезон збирання черешні цьогоріч розпочався на 3 тижні пізніше, ніж торік. Це також матиме позитивні наслідки для українських фермерів. Вони зможуть продавати черешню за кордон, коли практично повністю з ринку піде Узбекистан. Залишиться тільки пропозиція турецької черешні, повідомляють Патріоти України з посиланням на EastFruit.

У Європі ж більша частина врожаю черешні піде на переробку, а не на ринок. Це пов'язано з поганою якістю ягоди через несприятливі погодні умови. Тому Україна зможе збільшити експорт вітчизяної продукції.

Прогнозують, що експорт української черешні цьогоріч уперше перевищить 5 тис. тонн. Стане рекордним за всю історію України.

Комусь ці гроші вже не пахнуть?: ЄС відмовився від санкцій проти алмазного гіганта Росії, який спонсорує Кремль

середа, 5 жовтень 2022, 21:43

Європейський союз не буде вводити санкції щодо алмазодобувної компанії з Російської Федерації. "Алрос" не увійшов до восьмого пакету санкцій. Про це пише EUobserver, передають Патріоти України. Бельгійські дипломати та лобісти антверпенського Всесвітнь...

Путін доручив уряду РФ анексувати Запорізьку АЕС

середа, 5 жовтень 2022, 19:11

Тепер Росенергоатому санкцій не уникнути, за що так переймались у Москві. Своїм «указом» диктатор доручив російському уряду забезпечити «прийняття у федеральну власність об'єктів використання атомної енергії Запорізької АЕС та іншого майна, яке є необх...