Збіг факторів: Україна готується завалити Європу своєю черешнею, оновивши власний рекорд

Запізнілий, через погодні умови, і потужний вражай чекають на вільних від традиційних конкурентів ринках. Як це позначиться на внутрішніх цінах, поки сказати важко.

Сезон збирання черешні цьогоріч розпочався на 3 тижні пізніше, ніж торік. Це також матиме позитивні наслідки для українських фермерів. Вони зможуть продавати черешню за кордон, коли практично повністю з ринку піде Узбекистан. Залишиться тільки пропозиція турецької черешні, повідомляють Патріоти України з посиланням на EastFruit.

У Європі ж більша частина врожаю черешні піде на переробку, а не на ринок. Це пов'язано з поганою якістю ягоди через несприятливі погодні умови. Тому Україна зможе збільшити експорт вітчизяної продукції.

Прогнозують, що експорт української черешні цьогоріч уперше перевищить 5 тис. тонн. Стане рекордним за всю історію України.

Фінські вчені додумалися, як виділяти золото зі старих мобільників за допомогою грибів

середа, 12 серпень 2020, 7:10

Цим способом фінські вчені змогли виділити зі смартфона до 80% золота, використаного колись для створення пристрою.. Саме таке завдання поставили перед собою фінські вчені дослідницького центру VIT. Ними розроблено оригінальний біологічний спосіб добу...

Нова енергія: У 2023 році з'явиться перший літак на воднево-електричних двигунах

середа, 12 серпень 2020, 6:10

Замість авіагасу - паливні елементи. Перша серія льотних випробувань електричного літака, зробленого на базі турбогвинтового легкого літака бізнес-класу Piper Malibu Mirage, проводилася в аеропорту Кренфілда (Великобританія) 22-25 червня 2020 року, бул...