Зе доведеться обирати: Міністр фінансів назвав головну умову кредиту МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) згоден вести переговори з Україною про нову програму тільки після схвалення Верховною радою банківського законопроекту 2571-д. Про це міністр фінансів України Сергій Марченко сказав під час онлайн-засідання комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, передають Патріоти України.

Як зазначив Марченко, питання про критичності цього закону було задано представникам МВФ. "На це ми отримали відповідь, що будь-які переговори з МВФ без голосування за цей закон неможливі", - повідомив він.

Раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що у фракції є достатньо голосів, щоб підтримати банківський законопроект. Цей закон суттєво ускладнить повернення "ПриватБанку" олігарху Ігорю Коломойському.

Зазначимо, посли G7 заявили, що програма Міжнародного валютного фонду (МВФ) має вирішальне значення для макроекономічної стабільності України і майбутнього реформ. Нагадаємо, 7 травня представник МВФ Джеррі Райс заявив, що фонд відмовляється від підписання трирічної програми з Україною, а замість цього зосередяться на 18-місячній в рамках механізму Stand-by.

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у жовтні: Озвучено суми та кому виплатять

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:22

У жовтні деякі категорії українців можуть отримати надбавку до пенсії. Зокрема, додаткові кошти передбачені через досягнення певного віку чи потребу в догляді. Наприклад, громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, можуть отримати до 570 грн, переда...