
Минулого тижня за усним дорученням президента Володимира Зеленського був підписаний контракт на постачання вугілля української добичі за ціною імпортного паритету або так званого "Роттердам+". Про це в ефірі "Прямого" заявив ексголова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк, зазначають Патріоти України.
"Якщо казати про головну подію минулого тижня, то такою була подія підписання за усним дорученням президента Зеленського при медіації Міністерства енергетики та вугільної промисловості контракту на постачання вугілля української добичі за ціною імпортного паритету або так званого "Роттердам+". Дійсно, на сьогодні така ціна є навіть нижчою, ніж ціна, затверджена Міністерством енергетики та вугільної промисловості для державних шахт.
Якщо рік тому Зеленський розповідав про те, що така методика має бути скасована, через рік за його усним дорученням вона відновлюється. Таке дійсно може відбуватися, коли він обирає собі радника Геруса", - сказав ексголова НКРЕКП.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...