Зеленський надасть няню? Корейська компанія хоче відкрити виробництво в Україні

Південнокорейська компанія Caris планує відкрити підприємство в Україні, зазначають Патріоти України.

Фірма виготовляє пластикові дорожні відбійники та іншу дорожню інфраструктуру, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Caris хоче виготовляти в Україні екологічні дорожні відбійники з переробленого пластику.

"Зацікавленість з боку інвесторів щодо нового механізму державної підтримки інвестиційних проєктів тільки зростає. Сьогоднішня зустріч з корейською компанією Caris тому підтвердження і означає, що Уряд рухається в правильному напрямку - назустріч інвестору", - сказала заступниця міністра економіки Ірина Новікова.

У міністерстві сподіваються, що цей проєкт зможе скористатися новою державною підтримкою інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями. Він передбачає $60 млн інвестицій та створення нових робочих місць.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Скрепи покладають великі надії на "Північний потік-2": "Газпром" зменшує транзит через Україну

субота, 24 липень 2021, 0:32

Газотранспортна система (ГТС) України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, що виник. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості заради швидкого запуску «Північного потоку-2». Про це...