“Теоретично це можливо. Але у такому випадку ціна ресурсу повинна складати десь 6%. У той же час подивіться на ті ж держбанки: середня ставка по депозитах 11%, а по деяких продуктах - 13−14%. Тобто, як мінімум, має пройти час, поки депозитні ставки не знизяться майже вдвічі”, - сказав Сологуб.
Також заступник голови НБУ прокоментував обіцянку президента Володимира Зеленського “дотиснути банківську систему”, щоб вона видавала дешеві іпотечні кредити.
“Президент у цій репліці також зауважив, що наша банківська система незалежна. Це обнадійливі слова. З іншого боку, половиною банківського сектора сьогодні володіє держава. І я не проти, якщо власник дійсно „дотисне“ держбанки в контексті їх переходу до роботи за всіма стандартами корпоративного управління. А поки до них є питання”, - додав Сологуб.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...