Зеленський підписав закон про "зелений" тариф: Шмигаль розповів, скільки заощадить держбюджет на "продавлених" інвесторах, але українці все одно з 1 серпня платитимуть більше

За пафосною заявою другого прем'єр-міністра Зеленського, зниження "зеленого" тарифу торкнеться кожного українця. При цьому на збільшення тарифу передачі електроенергії з 1 серпня це ніяк не торкнеться, зокрема і населення платитиме більше.

Український президент Володимир Зеленський підписав прийнятий Радою закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії". Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, зазначають Патріоти України.

"Президент підписав законопроект №3658, який закріплює ключові положення урядового меморандуму з виробниками "зеленої" енергетики", написав керівник Кабміну на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Шмигаль стверджує, що вищевказаний закон дозволить знизити тариф для сонячних електростанцій на 15%, а для вітрових електростанцій на 7,5%.

"На практиці це означає, що держава і всі українці заощадять майже 7 млрд грн щорічно", - пише голова уряду. Також прем'єр додав, що закон сприятиме збалансуванню ринку електроенергії, захистить права інвесторів і дозволить уникнути підвищення тарифів на електроенергію для населення", підсумував прем'єр.

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 року в Україні згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, на 54,6% збільшиться тариф на передачу електроенергії – з 155,4 грн/МВт-год до 240,23 грн/МВт-год (без ПДВ).

"Просто денег нет": Росія суттєво скоротить витрати на анексований Крим

четвер, 6 серпень 2020, 22:20

Історично дотаційний регіон, котрий окупанти показово накачували грошима перші роки хозяйнування, так і "не став на ноги". Період покупки лояльності населення добігає кінця. Отже соціально-економічна обстановка анексованої території лише погіршуватиметься

Почали кидати навіть свої, або Фортуна повернулась до Путіна задом: Орендар російського трубоукладача відмовився добудовувати «Північний потік – 2»

четвер, 6 серпень 2020, 19:57

Вочевидь реальна загроза американських санкцій змусила власників судна усвідомити що "гра не вартує свічок". Адже проблемна добудова «Північного потоку – 2» лише епізод, а втратити можна всі інші підряди світу. Російська компанія «Межрегионтрубопроводс...