Зеленський підписав закон про "зелений" тариф: Шмигаль розповів, скільки заощадить держбюджет на "продавлених" інвесторах, але українці все одно з 1 серпня платитимуть більше

За пафосною заявою другого прем'єр-міністра Зеленського, зниження "зеленого" тарифу торкнеться кожного українця. При цьому на збільшення тарифу передачі електроенергії з 1 серпня це ніяк не торкнеться, зокрема і населення платитиме більше.

Український президент Володимир Зеленський підписав прийнятий Радою закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії". Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, зазначають Патріоти України.

"Президент підписав законопроект №3658, який закріплює ключові положення урядового меморандуму з виробниками "зеленої" енергетики", написав керівник Кабміну на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Шмигаль стверджує, що вищевказаний закон дозволить знизити тариф для сонячних електростанцій на 15%, а для вітрових електростанцій на 7,5%.

"На практиці це означає, що держава і всі українці заощадять майже 7 млрд грн щорічно", - пише голова уряду. Також прем'єр додав, що закон сприятиме збалансуванню ринку електроенергії, захистить права інвесторів і дозволить уникнути підвищення тарифів на електроенергію для населення", підсумував прем'єр.

Нагадаємо, з 1 серпня 2020 року в Україні згідно з рішенням Національної комісії, яка здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, на 54,6% збільшиться тариф на передачу електроенергії – з 155,4 грн/МВт-год до 240,23 грн/МВт-год (без ПДВ).

4,5 тис км без підзарядки: Оприлюднено концепт фантастичного електрокара

п’ятниця, 15 січень 2021, 23:46

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон». У компанії S cuderia Cameron Glickenhaus представили концепт електромобіля, який вигляд...

Прийняте рішення є тимчасовим: Державного регулювання ціни на газ не буде - заступниця голови ОП

п’ятниця, 15 січень 2021, 22:42

Обмеження ціни на рівні 6,99 грн за кубометр газу не є державним регулюванням, інформують Патріоти України. "Впровадження на період карантинних обмежень державного регулювання ціни на газ для населення – це вкрай необхідний тимчасовий захід, і він є н...