Зеленський провів переговори з главою МВФ: Україна отримає новий кредит

Крісталіна Георгієва привітала ухвалення закону щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності.

Крісталіна Георгієва і Володимир Зеленський. Фото: скріншот з відео.

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. Про це повідомляє прес-центр Офісу президента, передають Патріоти України.

Георгієва привітала ухвалення закону щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності, зазначивши, що він захищає платників податків в Україні. Вона повідомила, що затвердження Радою директорів МВФ першого траншу узгодженої програми stand-by на наступні 18 місяців відбудеться найближчим часом.

Співрозмовники погодилися, що перехід до програми stand-by значно полегшує виділення фінансової підтримки під час пандемії. "Дякую за стабільне партнерство та конструктивний діалог", – зазначив Зеленський.

Також сторони обговорили ситуацію з пандемією коронавірусу в світі і в Україні. Зеленський підкреслив, що країна вже понад тиждень перебуває на плато захворюваності.

Зеленський назвав кандидата на посаду глави НБУ

середа, 15 липень 2020, 23:14

Кирило Шевченко працює головою правління "Укргазбанку" з 2015 року. У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №3857 від 15.07.2020 за ініціативи президента Володимира Зеленського про призначення Кирила Шевченка головою Нацбанку. Про це повідомляє...