Земля покарає: Стало відомо, як Польща поплатиться через розсипане українське зерно

Протестувальники у Польщі, з якими уряд ніяк не може домовитися і які, на думку багатьох українців, отримують гроші від кремлівського диктатора путлєра, своїми діями формують погану карму своєї країни, що приведе згодом до дуже негативних наслідків, передають Патріоти України.

Таку думку висловила «провідниця у Вищі виміри світла та любові», ченнелерка Айа на ютуб-каналі «Мій світ». На думку фахівчині, Польща, а за нею і вся Європа поплатиться через розсипане українське зерно нестачею продовольства і голодом. Айа зазначила, що розсипати зерно — це дуже поганий вчинок, за який «Земля може покарати цілі народи».

«Коли я побачила цю новину, у мене боліло серце, бо я бачила, що це перші ластівки голоду в Європі. Тобто Європа голодуватиме. Бо це дуже погана карма, яку вони взяли на себе. Я розумію, що є багато підводних каменів. Але зерно — це святе. І це дуже погано відіб'ється на їхній країні. Вони потребуватимуть всього», — сказала Айя. Вона пояснила, що якщо до цього причетна росія, то вона розділить долю Польщі.

На тлі українських атак по НПЗ: Росія засекретила дані про виробництво бензину

середа, 29 травень 2024, 21:51

Російський уряд з ініціативи Міністерства енергетики засекретив дані про виробництво автомобільного бензину і дизельного пального в країні на тлі атак українських безпілотників. Про це повідомляє видання «Важные истории», з посиланням на джерело в Росс...

"Податок за кожну продану річ": Гетманцев хоче "взятися" за секондхенди

середа, 29 травень 2024, 21:43

В Україні влада, ймовірно, вирішила "взятися" за секондхенди. Про це може свідчити заява голови Податкового комітету ВР, нардепа Данила Гетманцева. У своєму Telegram Гетманцев розповів про зловживання власників секондхендів, передають Патріоти України....