Зе-реформи: Мінфін уточнив, хто з ФОПів може працювати без касових апаратів з 1 січня 2022 року

З 1 січня 2022 року розрахунки за товари та послуги не через касовий апарат залишаться доступні лише для підприємців у сільській місцевості або для Фізичних осіб-підприємців першої групи. Про це повідомляє Міністерство фінансів України, зазначають Патріоти України.

• річний обсяг операцій не перевищує 1,09 млн. гривень (167 мінімальних зарплат). Сума вказана для одного структурного (відокремленого) підрозділу;
• у торговій точці не реалізують підакцизні товари;
• ФОП не торгує через інтернет;
• ні в селі, ні в громаді, де знаходиться торговий об’єкт, не запроваджено обов’язкових касових апаратів для всіх ФОПів.

Звільнені від касових апаратів сільські ФОПи все одно повинні вести облік проданих товарів у розрахунковій книзі/книзі обліку розрахункових операцій.
Нагадаємо, раніше податкові консультанти дали рекомендації українським підприємцям щодо вибору касового апарату. Програмні РРО, незважаючи на символічну вартість та простоту реєстрації та застосування, підійдуть не всім.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про державний бюджет України на 2022 рік. Проєкт №6000 в цілому підтримали 268 депутатів.

До слова, це вдалося завдяки коаліції фракції“Слуга народу” депутатськими групами “За майбутнє” й “Довіра”.

У Пенсійному фонді розповіли, чому деяким громадянам урізають пенсії за віком

четвер, 9 лютий 2023, 10:56

Нерідко українцям призначають пенсію за віком меншого розміру, ніж це передбачено законом. У Пенсійному фонді розповіли, як дата подання заяви на пенсію впливає на її розмір, і що робити, щоб вам не "урізали" частину виплат, передають Патріоти України....

Шахраї крадуть гроші з карток українців, користуючись проблемами зі зв'язком: Як працює схема

четвер, 9 лютий 2023, 7:50

Шахраї знайшли спосіб, як скористатися проблемами зі зв'язком в українців. Зловмисники представляються жертвам робітниками компаній-операторів і просять назвати відправлений на телефон код, передають Патріоти України. При цьому коли людина цей код нази...