Згадуючи "Найвеличнішого" з його мільярдом: Китай побудував очисний об'єкт із захоплення вуглекислого газу мегатонного масштабу, що є еквівалентом дев'яти мільйонів дерев

Проект було реалізовано нафтохімічною компанією Sinopec Qilu та нафтовим родовищем Sinopec Shengli

Китай побудував об єкт із захоплення вуглецю мегатонного масштабу

Новий проект скоротить викиди вуглекислого газу на 1 млн тонн на рік, що еквівалентно ефекту від посадки майже 9 млн дерев.

Найбільша китайська нафтохімічна корпорація Sinopec завершила будівництво першого в КНР проекту уловлювання, утилізації та зберігання вуглецю мегатонноного масштабу. Про це повідомляє Синьхуа у суботу, 29 січня.

Проект було реалізовано спільно з нафтохімічною компанією Sinopec Qilu та нафтовим родовищем Sinopec Shengli, які є дочірніми підприємствами корпорації.

Очікується, що цей проект дозволить скоротити викиди вуглекислого газу на 1 млн тонн на рік, що еквівалентно ефекту від посадки майже 9 млн дерев.

"Технологія захоплення, утилізації та зберігання вуглецю відіграє ключову роль у скороченні викидів вуглекислого газу. З її допомогою вуглекислий газ, що утворюється в результаті виробничої діяльності, утримується для використання в інших технологічних процесах або міститься на зберігання", - пише агентство.

Відомо, що Китай пообіцяв досягти піку викидів вуглекислого газу до 2030 року, а вуглецевої нейтральності – до 2060 року.

Нагадаємо, Німеччина витратить мільярди євро на 62 водневі проекти. Пріоритет віддається будівництву електролізерів для "зеленого" водню та необхідної інфраструктури для його транспортування.

Для понад 40 тис. бюджетників хочуть у 1,5-2 рази підвищити оклади: Кого це торкнеться

середа, 27 вересень 2023, 18:50

Міністерство соціальної політики пропонує на період дії воєнного стану встановити надбавки у 50 та 100% до окладу для 41 653 працівників установ системи соціального захисту населення. Про це йдеться у проекті урядової постанови, яку оприлюднили для обг...

Торгова війна набирає обертів? Моравецький натякнув на можливість введення ембарго на інші продукти з України

середа, 27 вересень 2023, 14:58

Заборона на ввезення збіжжя з України є в національних інтересах Польщі. Польща так чинитиме з усіма продуктами, поки не буде опрацьовано відповідний механізм співпраці з Україною. Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький під час відвіда...