Згадуючи "Найвеличнішого" з його мільярдом: Китай побудував очисний об'єкт із захоплення вуглекислого газу мегатонного масштабу, що є еквівалентом дев'яти мільйонів дерев

Проект було реалізовано нафтохімічною компанією Sinopec Qilu та нафтовим родовищем Sinopec Shengli

Китай побудував об єкт із захоплення вуглецю мегатонного масштабу

Новий проект скоротить викиди вуглекислого газу на 1 млн тонн на рік, що еквівалентно ефекту від посадки майже 9 млн дерев.

Найбільша китайська нафтохімічна корпорація Sinopec завершила будівництво першого в КНР проекту уловлювання, утилізації та зберігання вуглецю мегатонноного масштабу. Про це повідомляє Синьхуа у суботу, 29 січня.

Проект було реалізовано спільно з нафтохімічною компанією Sinopec Qilu та нафтовим родовищем Sinopec Shengli, які є дочірніми підприємствами корпорації.

Очікується, що цей проект дозволить скоротити викиди вуглекислого газу на 1 млн тонн на рік, що еквівалентно ефекту від посадки майже 9 млн дерев.

"Технологія захоплення, утилізації та зберігання вуглецю відіграє ключову роль у скороченні викидів вуглекислого газу. З її допомогою вуглекислий газ, що утворюється в результаті виробничої діяльності, утримується для використання в інших технологічних процесах або міститься на зберігання", - пише агентство.

Відомо, що Китай пообіцяв досягти піку викидів вуглекислого газу до 2030 року, а вуглецевої нейтральності – до 2060 року.

Нагадаємо, Німеччина витратить мільярди євро на 62 водневі проекти. Пріоритет віддається будівництву електролізерів для "зеленого" водню та необхідної інфраструктури для його транспортування.

Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

середа, 8 лютий 2023, 7:44

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, пер...

Бережіться! Містять небезпечні речовини: Українцям у магазинах підсовують фальсифікати сиру й масла

середа, 8 лютий 2023, 6:53

В Україні в магазинах продають різні небезпечні фальсифікати молочних продуктів, зокрема сиру та масла. Щоб не купити такий товар, варто звертати увагу на маркування. Про це у коментарі "Обозревателю!" розповів професор кафедри технології м'ясних, рибн...