Згадуючи "Найвеличнішого" з його мільярдом: Китай побудував очисний об'єкт із захоплення вуглекислого газу мегатонного масштабу, що є еквівалентом дев'яти мільйонів дерев

Проект було реалізовано нафтохімічною компанією Sinopec Qilu та нафтовим родовищем Sinopec Shengli

Китай побудував об єкт із захоплення вуглецю мегатонного масштабу

Новий проект скоротить викиди вуглекислого газу на 1 млн тонн на рік, що еквівалентно ефекту від посадки майже 9 млн дерев.

Найбільша китайська нафтохімічна корпорація Sinopec завершила будівництво першого в КНР проекту уловлювання, утилізації та зберігання вуглецю мегатонноного масштабу. Про це повідомляє Синьхуа у суботу, 29 січня.

Проект було реалізовано спільно з нафтохімічною компанією Sinopec Qilu та нафтовим родовищем Sinopec Shengli, які є дочірніми підприємствами корпорації.

Очікується, що цей проект дозволить скоротити викиди вуглекислого газу на 1 млн тонн на рік, що еквівалентно ефекту від посадки майже 9 млн дерев.

"Технологія захоплення, утилізації та зберігання вуглецю відіграє ключову роль у скороченні викидів вуглекислого газу. З її допомогою вуглекислий газ, що утворюється в результаті виробничої діяльності, утримується для використання в інших технологічних процесах або міститься на зберігання", - пише агентство.

Відомо, що Китай пообіцяв досягти піку викидів вуглекислого газу до 2030 року, а вуглецевої нейтральності – до 2060 року.

Нагадаємо, Німеччина витратить мільярди євро на 62 водневі проекти. Пріоритет віддається будівництву електролізерів для "зеленого" водню та необхідної інфраструктури для його транспортування.

Відключення світла будуть чи ні? В "Укренерго" дали прогноз на 26 травня

неділя, 26 травень 2024, 12:30

У неділю, 26 травня, відключень електроенергії в Україні не прогнозується. Про це повідомила пресслужба Національної енергетичної компанії "Укренерго". "26 травня протягом доби в усіх регіонах України обмеження споживання для побутових та промислових с...

В Україні зміняться умови виходу на пенсію - ось скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

неділя, 26 травень 2024, 11:57

Від 2025 року вихід на пенсію для українців стане складнішим. Не кожен зможе дозволити собі вийти на заслужений відпочинок у 60 років через посилення вимог. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України. Наприклад, 2023 року для виходу на засл...