Жителів закликали готуватися: В Ялті можуть ввести графік подачі води

Окупанти повідомили про "значне зниження" запасів води у водосховищах.

У анексованому Росією Криму для жителів Ялти можуть ввести водопостачання за графіком через значне зниження запасів води. Про це написав Кримський бандерівець у соцмережі, передають Патріоти України.

За його словами, жителів Ялти попросили "економно витрачати воду". "Ялта – наступна на графік подачі води? Окупанти повідомили про "значне зниження" запасів води у водосховищах, що постачають Ялту – Щасливенському і Загорському", – написав блогер.

Він також опублікував фотографію Загорського водосховища. "Подивіться на калюжку, що залишилася від Загорського водосховища", – прокоментував знімок Кримський бандерівець.

Або чесні податки, або буде погано: Україна може опинитися на межі банкрутства і втратити кредити МВФ

вівторок, 24 листопад 2020, 11:59

За підсумками року, за різними оцінками, бюджет недоотримає близько 100-150 млрд грн. Україна вже кілька тижнів живе практично з "порожнім гаманцем". І хоча податкова наповнює скарбницю стахановськими темпами, перевиконуючи план, грошей катастрофічно н...

"Український план "Б", або Чи дійдуть миротворці до Донбасу", - Снєгирьов

вівторок, 24 листопад 2020, 11:12

Навіть у американських політиків є розуміння того, що миротворчі місії ніколи не вирішували конфлікти, а лише заморожували їх. «Дуже рідко розгортання миротворців робить щось інше, окрім як закріплює присутність цих сил назавжди», - заявив екс-посол США в