Призупинення експорту нафтопродуктів з Білорусі скасовано. Про це заявив голова концерну "Белнефтехим" Андрій Рибаков, повідомляють Патріоти України з посиланням на БЕЛТА.
"Це був невеликий період призупинення. Призупинення скасовано. Хоча ми поки не вийшли на ті обсяги експорту, які прописувалися нами в бізнес-плані. Але сам експорт у нас не під забороною", - сказав керівник концерну.
Рибаков пояснив, що для будь-якої нафтопереробки є певний найбільш ефективний радіус реалізації продукції.
"Далі логістика починає вступати в силу, - зазначив він. - Звичайно, найближчі ринки будуть найефективніші. Подальша реалізація - через порти, на дальній периметр - буде вже виходити з кон'юнктури того ринку, на який ми будемо поставляти.І взагалі з кон'юнктури світових цін на нафтопродукти. Але найефективніші ринки - це національний і найближчі. На них і будемо в першу чергу орієнтуватися".
Як повідомлялося раніше, Білорусь припиняла експорт нафтопродуктів, щоб гарантовано забезпечити потреби внутрішнього ринку. Експорт нафтопродуктів був зупинений після того, як РФ припинила постачання нафти в Білорусь.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...