Зі зменшеним розміром утримувача: Vodafone запускає у продаж нові SIM-картки

Оператор мобільного зв'язку в Україні Vodafone оголосив про важливі зміни в роботі. Починаючи з квітня 2022 року, компанія почне продавати нові SIM-карти - формату half-sized, повідомляють Патріоти України.

У нових SIM-карт від Vodafone буде зменшено розмір утримувача, що дозволить значно знизити споживання пластику та спростити логістику компанії.

Особливість формату half-sized є SIM-картою, у якої розмір утримувача зменшено вдвічі. Згідно з розрахунками компанії, зменшення власника для SIM-карт удвічі дозволить лише за рік заощадити до 15 тонн пластику і тим самим зробити істотний внесок у захист планети від забруднення.

"Використовуваний нині класичний утримувач SIM-карти має стандартний розмір банківської картки (86 х 54 мм). Пропонований новий формат утримувача - вдвічі менший (43 х 54 мм). Перехід на формат half-sized SIM дозволить "Vodafone Україна" знизити споживання пластику вдвічі , а також спростить логістичні процеси – для цих карток знадобиться вдвічі менше пакувальних матеріалів та місць для їх зберігання”, - йдеться у повідомленні мобільного оператора Vodafone.

Вони називають себе "наддержавою": Росіянам заборонили вивозити цукор за кордон - не можна навіть 1 кг

п’ятниця, 20 травень 2022, 14:37

На прикордонних пунктах у Росії з'явилися оголошення про те, що фізособам не можна вивозити із країни цукор, "навіть 1 кг". Виявилося, що обмеження, яке запровадили ще у березні, стосується не лише великого експорту, а й перевезення цукру для особистих...

Долар скоро буде по 40: Нардеп спрогнозував велике зростання цін на паливо та їжу

п’ятниця, 20 травень 2022, 11:28

Курс долар в українських обмінниках незабаром досягне 40 гривень. Про це в Telegram розповів нардеп, перший заступник голови податкового комітету ВР Ярослав Железняк, передають Патріоти України. Він звернув увагу, що вже сьогодні долар купують по 37, а...