Зірки усміхаються гречкосіям: Торговельна війна Китаю та США дуже допомогла українським виробникам кукурудзи

Американські фермери через втрату традиційного замовника негодують на Трампа, а українські аграрії завоювали для себе новий ринок збуту.

Україна майже повністю закрила потреби Китаю в імпорті кукурудзи. До Піднебесної цьогоріч продано 4 млн тонн цього продукту, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

В Америці вже лунають невдоволені втратою ринку збуту голоси. Зокрема, конгресвумен від штату Іллінойс Робін Келлі. "Велика частина кукурудзи надходила до Китаю з Іллінойса до того, як провальна торговельна війна Трампа вбила наш доступ до ринків", - зауважила політик.

Тим часом американські аналітики зауважують, що врожайність кукурудзи в Україні досягла рівня ЄС, а в перспективі саме наша країна може стати основним експортером кукурудзи у світі.Такий обсяг торгівлі забезпечив 80% потреб Китаю в кукурудзі. Раніше практично на 100% попит задовольняли Сполучені Штати Америки, однак через торговельну війну між Вашингтоном і Пекіном китайці переорієнтувалися на українських постачальників. США продали Китаю всього 0,3 млн тонн, тобто менше 10% потреб економіки країни.

"Зміцнення гривні - це погано", - економісти

субота, 14 грудень 2019, 5:45

В останні дні гривня продовжує стрімко зміцнюватися. У Національному банку України пояснюють, що на курс впливають надходження валюти від експортерів, а прем’єр-міністр Олексій Гончарук тим часом перераховує позитивні моменти від зміцнення гривні. Одна...

Не тільки бойові дрони: Туреччина замовила в України двигун для своєї крилатої ракети

п’ятниця, 13 грудень 2019, 20:59

Компанія вже має досвід співпраці з турецькою стороною. В ході візиту Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова у Запоріжжя він відвідав ДП “Івченко-Прогрес” де йому продемонстрували діючи замовлення, с...