Зірки усміхаються гречкосіям: Торговельна війна Китаю та США дуже допомогла українським виробникам кукурудзи

Американські фермери через втрату традиційного замовника негодують на Трампа, а українські аграрії завоювали для себе новий ринок збуту.

Україна майже повністю закрила потреби Китаю в імпорті кукурудзи. До Піднебесної цьогоріч продано 4 млн тонн цього продукту, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

В Америці вже лунають невдоволені втратою ринку збуту голоси. Зокрема, конгресвумен від штату Іллінойс Робін Келлі. "Велика частина кукурудзи надходила до Китаю з Іллінойса до того, як провальна торговельна війна Трампа вбила наш доступ до ринків", - зауважила політик.

Тим часом американські аналітики зауважують, що врожайність кукурудзи в Україні досягла рівня ЄС, а в перспективі саме наша країна може стати основним експортером кукурудзи у світі.Такий обсяг торгівлі забезпечив 80% потреб Китаю в кукурудзі. Раніше практично на 100% попит задовольняли Сполучені Штати Америки, однак через торговельну війну між Вашингтоном і Пекіном китайці переорієнтувалися на українських постачальників. США продали Китаю всього 0,3 млн тонн, тобто менше 10% потреб економіки країни.

Тільки дрібні та дуже дрібні: У Росії не знайшли жодного нового великого родовища нафти

субота, 8 серпень 2020, 0:19

Росія повністю зникне зі світового ринку нафти до середини 2030-х, заявив два роки тому в інтерв'ю Bloomberg наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бен Сальман. Нафтова «казка», в якій понад 50 років живе Росія, обмінюючи «чорне золото» на валюту,...

Робота за кордоном: Економіст розповів, скільки насправді грошей українці надсилають додому

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:16

Україна посідає 2-ге місце у світі за залежністю від грошових переказів від іноземних працівників, свідчить статистика Світового банку. Перекази від трудових мігрантів важливі для платіжного балансу України. Щоправда ефект від таких грошей часто перебі...