Зірки усміхаються гречкосіям: Торговельна війна Китаю та США дуже допомогла українським виробникам кукурудзи

Американські фермери через втрату традиційного замовника негодують на Трампа, а українські аграрії завоювали для себе новий ринок збуту.

Україна майже повністю закрила потреби Китаю в імпорті кукурудзи. До Піднебесної цьогоріч продано 4 млн тонн цього продукту, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

В Америці вже лунають невдоволені втратою ринку збуту голоси. Зокрема, конгресвумен від штату Іллінойс Робін Келлі. "Велика частина кукурудзи надходила до Китаю з Іллінойса до того, як провальна торговельна війна Трампа вбила наш доступ до ринків", - зауважила політик.

Тим часом американські аналітики зауважують, що врожайність кукурудзи в Україні досягла рівня ЄС, а в перспективі саме наша країна може стати основним експортером кукурудзи у світі.Такий обсяг торгівлі забезпечив 80% потреб Китаю в кукурудзі. Раніше практично на 100% попит задовольняли Сполучені Штати Америки, однак через торговельну війну між Вашингтоном і Пекіном китайці переорієнтувалися на українських постачальників. США продали Китаю всього 0,3 млн тонн, тобто менше 10% потреб економіки країни.

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...