Злетять ціни на бензин і автогаз: В Україні планують різко збільшити акцизи на паливо

В Україні запропонували збільшити акцизи на паливо для автомобілів. Це може стати причиною подорожчання бензину і автогазу, передають Патріоти України.

З ініціативою збільшення акцизів виступило Міністерство фінансів. Відповідний законопроект вже розроблено, повідомляє "Судово-юридична газета".

Відзначається, що в Україні планують привести податки на паливо відповідно до директив Євросоюзу. Зокрема, акциз на газ для авто поетапно збільшиться більш ніж в два рази — з 52 до 125 євро за 1000 літрів. Це мінімально можливий розмір, передбачений Директивою ЄС.

Звернемо увагу на те, що акциз на бензин планують спочатку збільшити до 213 євро за 1000 літрів. Водночас до 2028 року планується поступове збільшення ставок акцизів на бензин і дизель до понад 300 євро — мінімального рівня, встановленого директивами ЄС.

"Ми не встановлюємо правила": Зеленський про те, чому МВФ не подобається ідея зниження податків

середа, 7 червень 2023, 16:26

Поки в Україні йде війна введення податкової реформи для зниження податкового тиску неможливо. Таку заяву під час прес-конференції зробив президент України Володимир Зеленський, зазначивши при цьому, що саму ідею реформи, при якій податок на додану вар...

В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...