
Влада до кінця травня ухвалить рішення щодо підвищення тарифу на електроенергію в Україні для побутових споживачів. Проводяться остаточні розрахунки. Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко.
Під час години запитань Верховної Ради до уряду він розповів про те, що рішення про подорожчання електроенергії ухвалять уже незабаром.
"Це питання розглядається. Сьогодні проводимо остаточні розрахунки. Рішення буде ухвалено в найближчий тиждень, тобто до кінця травня", - зазначив Галущенко.
За словами міністра, рішення враховуватиме обсяги споживання електрики. "Ми розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінено на інший. Буде диференціація залежно від обсягу споживання електроенергії", - уточнив глава Міненерго.
Міністр енергетики також уточнив, що рівень тарифів, які діють сьогодні, не покриває собівартості виробництва. Особливо якщо враховувати знищення енергетичної системи через обстріли окупантів.
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...